Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nem akar velem szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar velem szexelni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok 8 hónapos. Azt mondja hogy fél hogy beindul a szülés ha összebújunk. Nem könnyen bírom már ezt a heti egy alkalmat van amikor 2 hetente egy alkalom. Múltkor is úgy fogalmazott, hogy na jó megesett a szíve rajtam. Nekem ez megalázó hogy könyörögni kell neki. A szülés után is van gyógyulási fázis 6 hét azt kifogom bírni. De ez csak borzasztó ha ilyen marad. Ha nyomulok ágaskodik, de ha a tettek mezejére kéne lépni haragszik hogy ne erőszakoskodjak mert neki nem megy. Mi lesz ha megszületik a kisfiunk akkor is könyörögni kell majd? Megcsalni nem fogom sose mert szeretem de ez gáz. Régen is ő döntött irányított hogy mikor........ De akkor legalább megvolt a heti 3 alkalom. Magasabb a kibírom eddig is szerepjátékokkal, sztriptizzel értem el nála a heti 3 alkalmat. 29 N
2020. jan. 7. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
8 hónaposan sem, utána főleg nem ajánlott a szexuális élet! Kérdezd meg a dokidat! Marad a maszti illetve az orális szex.
2020. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmi gond, majd elhagyod, ha 1 éves lesz a gyerek. Manapság már így megy.
2020. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem olyan állat, aki 8 hónapos terhesen is döngetne téged.
2020. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most azon mi a probléma, hogy nem akarja, hogy koraszülött legyen a babátok?! Lehet picit tulaggódja.... de akkor is.
2020. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném h utána se fog szexelni. Nálunk is visszaállt. F.
2020. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Mit csinálj? Készülgess lassan a szülésre, és ne ez legyen a legnagyobb gondod.

Most komolyan azért rinyálsz itt mert nem akar a párod úgy megd*gni miközben a babátok benned van?

Gondolkozz kicsit,

2020. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok popsiba.
2020. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, ha ne adj isten valami történik a picivel, úgymond rajta van a felelősség, mert ő csinálta.

Ilyenkor mindig gondoljuk bele magunkat a másik helyzetébe.

Ez nem azért van, mert nem kíván vagy nem szeret, hiszen akkor nem lenne veled, nem akarna tőled gyereket.

Ez egy ilyen időszak, aggódik értetek, igaz nem ők szülnek, de némelyik jobban aggódik, mint az anyuka 😄

Szóval ezt bírd ki valahogy, és beszéljetek nyugodtan ezekről, a kommunikáció mindig nagyon fontos.

Én minden aprónak tűnő dolgot, kétséget megbeszélek a párommal.

20/L

2020. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"na jó megesett a szíve rajtam." .... Basszus! A terhes nők nagyon szexik. Én minden nap megdugnálak...

35F

2020. jan. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az lesz csak poén ha a a szülés után a hormonjaid úgy megborulnak, + olyan kialvatlan leszel, hogy gondolni se bírsz majd a szexre...Mert tudod nem törvényszerű,de előfordulhat.És akkor jön a szerepcsere..

..

2020. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!