Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fiúk, mennyire befolyá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, mennyire befolyásol benneteket, hogy előzőleg partnereteknek, mennyi szexuális együttléte volt már előttetek mással?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Ha nem nemi beteg, akkor is zavarna egy kicsit.

Ha nemi beteg akkor szóba se állnék vele.

Márpedig szerintem az ilyen az.

2020. jan. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én koromban,korombéli csajjal nem fogok olyannal találkozni aki még szűz!

Tehát ilyen szinten nem izgat, higy volt már előttem párja...

Az már viszont kizaró ok lenne 1 kapcsolatra nálam, ha azt hallanám, hogy szana szét ba.szták előttem annyian, hogy úton-útfélen ráköszönne, meg mutogatna rá mindenki.


33/F

2020. jan. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Hidegen hagy.

35F

2020. jan. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az számít sokkal inkább, hogy miért volt velük. Egy régi exem első csókja abból állt, hogy egymás után fűt-fát lesmárolt egy buliban, és úgy emlékezett vissza rá, hogy az mennyire kellett akkor neki. Ma már tudom, hogy ez teljesen összefügg azzal hogy segg hülye volt az intimitáshoz, az érzelmi intelligenciája gyakorlatilag fogyatékos volt, semmilyen szinten nem tudott érzéssel közeledni. Ezért ha ma már ilyenről hallanék és a nárcizmusnál nem lenne rá jobb magyarázat, akkor azonnal elköszönnék.
2020. jan. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem befolyásol.

L

2020. jan. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem befolyásol.
2020. jan. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem érdekel a múlt. Az számít, hogy mellettem ne legyen más! Hacsak nem szexkapcsolat...

48Ffi

2020. jan. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem érdekel. Persze ha nagyon nagyon sok nővel volt, az kicsit visszataszitó lenne számomra, ha direkt arra ment hogy minél több csajt megkurjon stb. De amúgy ha pl megváltozott és most elég vagyok neki én, akkor nem izgat hogy mennyi nővel volt dolga, soha nem is kérdezek rá erre.

L

2020. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem túlzottan is zavar. Ismerkedésnél ha már megvan a kölcsönös vonzalom és szóba jön a téma mindig rá szoktam kérdezni. Nyílván ez a szám valahol a korral kéne arányosnak lennie szerintem, szóval a kor függvényében is értékelem mindig a hallott számot, de nem állnék le olyannal aki mondjuk több férfival volt mint én nővel. Persze ez az egyéjszakásokra nem vonatkozik ott pont nem érdekel mennyivel volt előttem.

23/F

2020. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!