Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Ti mit szolnatok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti mit szolnatok, ha egy fiunak legyen ez allando/hosszutavu/rovidtavu/alkalmi partnereteknek ez lenne a vagya, szoktatok estetleg csinalni?

Figyelt kérdés

Ha az lenne a vagya,hogy a feneket nyelvvel oralis szexnel kenyeztessetek,az utobbi idoben kezdett el erdekelni a ez a dolog es fantazialtam rola. Sajnos meg sose mertem felhozni es nem is volt lany aki csinalta volna magatol.

Egy alkalom volt, hogy oralis szexnel az ujjaval simogatott ott, es az is egeszen izgato volt.

Szerintetek ez normalis, vagy inkabb errol a vagyrol lekene tenni, szeretitek egyaltalan, es volt mar ra pelda, hogy csinaltatok?


Koszonom a normalis valaszokat elore is!



2019. ápr. 10. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez izgat fel leginkább, csináltam és nekem is csinálták már. N
2019. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindent normálisnak tartok, ami felnőtt emberek között, minden résztvevő önkéntes beleegyezésével történik.

Ettől függetlenül én ezt nem csinálnám, kevés tabu van számomra, de a s€gglyuk az pont közéjük tartozik. :D

2019. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezen gondolkodtam már el itteni kérdések miatt.... az úgy oké, h engem nyaljon, mert csupi vagyok....de a pasimnak szőrös:még a lika is....így nemtom, kicsit hányingeres a sztori.......
2019. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!