Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nyalásnál inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nyalásnál inkább többségében a csiklót, néha környékét, vagy inkább a környékére helyezzem a hangsúlyt, néha érintve a csiklót?

Figyelt kérdés

Közelgő orgazmusotoknál kinek mi a Jobb?Erősen a csikló,vagy lágyan?Valakivel ezzel,és hasonló kérdésekkel kapcsolatban beszélgethetnék?Szeretném mindjobban megismerni,és kielégíteni a női testet,lelket.

Köszönöm,a nem tőmondatos,építő őszinte válaszokat.

Férfi vagyok,de bejelöltem a leszbi kategóriát is.



2020. jan. 8. 05:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A csiklót nyalni nagyon jó.Amikor nyalod a csiklót közben ujjazz is úgy a legjobb.Amikor közeleg orgazmus gyorsíts be egy kicsit és visításig csináld.18L
2020. jan. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves első köszönöm.

Tehát neked az a jó,azt szereted ha szinte végig csak a csiklóddal foglalkoznak?

2020. jan. 8. 06:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a csiklot neha a kornyeket.
2020. jan. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyalásnál nekem csak a csiklóval foglalkozzon a srác.
2020. jan. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb a csiklómon, és mielött elmennék sem kell gyorsítani hanem tartani a tempót végig
2020. jan. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább figyeld a reagálást , mert nem egy formák a nők. Nem mindegyiknek ugyan az tetszik.
2020. jan. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Jobb ha inkább a fagyit nyalod! A csiklót inkább a fütyiddel ébresztgesd, már ha van olyanod! Legrosszabb esetben meg a kiskacsóddal, de tanuljátok már meg végre, hogy minek hol a helye!
2020. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
En is azt szeretem hogyha a csiklot nyaljak de ha kozben meg is ujjaznak akkor az csak hab a tortan. Nalam olyankor garantalt az orgazmus
2020. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Faklyahhh ***** válasza:
100%
Na szal. Mind3nki más kicsit. Ki kell tapasztalni, de 1 lényeg az elején ne ess neki mert az nem lesz plussz kell az h vmi legyen a hüvelyben orgazmzs közben. Es ami fontos ha látod h jó neki sose válts. Ne ugrálj le föl stb. Sokszor is elég ha csak rajta tarzod a nyelved ha nagyon közel a csúcs.
2020. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es,Ön érdekes egy ember lehet,100 hölgyből kb 99 rendkívűl élvezi a nyalást,sőt sokuknál csak így váltódik ki az orgazmus,de maga mégis veszi a bátorságot,időt,hogy ellent mondjon.Bizonyára liberálisnak tetszik lenni,s valószínűleg vallja a Fidesz leváltását,mert nagyon sokat lop.Szép napot.
2020. jan. 14. 05:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!