Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy többségében a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy többségében a molettebb nőknek van "sima" puncija?

Figyelt kérdés

Tehàt olyan, ami nem salàtàs.


Olvastam itt, hogy több esetben nekik olyan. Nem volt sok partnerem, a koràbbi molettebb (baràtnőm) volt, neki szép sima volt, semmi sem lógott ki. Csak egy csík volt, amit gyönyörűnek talàltam.


Viszont alapból a molettebb csajok nem jönnek be. Tehàt ha vékony csajnal leszek, készüljek fel lelkileg, hogy neki nagyobb esèllyel salàtàs lesz?


Csak azért kérdem, mert van egy új csaj a làthatàron, jól haladunk...


2019. márc. 21. 02:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az lesz neki, de nem azért, mert vékony. Most ha én lefogyok, akkor is baba lesz, nem nőnek meg a kisajkaim... Ha egy vékony meghízik, annak meg nem szívódnak fel...
2019. márc. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vékony vagyok és sima.


L23 Géza ;)

2019. márc. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A punci formája genetikai adottság, független attól, hogy egy nő utána milyen életmódot folytat, és amiatt elhizik e
2019. márc. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
A moletteknek lehet azért simább, mert húsos a punci körüli rész, jobban takarja a szeméremajkakat. A vékony nőknek nyilván kevesebb ott a zsír. Én pl vékony vagyok és valamennyire ki is lógnak a szeméremajkaim, bár mellette husis, ami közre fogja. De természetesen nem minden vékony nőnek ilyen, vagyis csak feltételezem, sosem voltam nővel. Amúgy meg szerintem nem az a kis bőrdarab dönt arról, hogy kell-e valaki, vagy hogy jó-e a szex :D A puncinál onkább az számít, hogy szűk-e. Ez most olyan, mintha nekem csak a körülmetélt farok jönne be. Hát elég sok pasit megbántanék vele, pedig semmi jelentősége nincs.
2019. márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahj, dehogyis
2019. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Sziasztok. Apró kiegészítés. Alapból a szeméremajka a hölgynek nem nő meg ha lefogy. De ha felszed súlyt, akkor oda is szed fel. Feleségemnek salátás, és eléggé az. Ötven kilósan a ajkak pillangónak látszottak. Most 74 kilósan nem is látszanak a szeméremajkai. Egy kis kapcsolat azért van közte szerintem.
2019. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, de a kisajkai mérete változatlanok. Ez a lényeg.
2019. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!