Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől lehet valami bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Egy alkalom erejéig, lakásos prostival voltam.

Francia volt gumiban, natúr kényeztetés kézzel, aktus terén meg hozzá ért a pénisz a nőhöz analban egy-egy érzés erejéig, de teljes behatolás nem történt.

Aztán miután vége lett bizsergett a tököm, meg elég érdekes megfázásos tünetet tapasztalok. Mondjuk hajlamos vagyok hipochonder lenni.



2020. jan. 8. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Urológus az a tuti. Ma már nem akkora gond ilyen helyre menni. Nem tudom mi gumi nélkül is szoktunk szexelni de nincs ilyen gond. El tudom képzelni hogy a gumi miatt van ez. Én totál vörös vagyok az összes féle fajta gumitol és viszketek.
2020. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Végbélnyílásához gumi nélkül értél? Ha igen, akkor felfázás elég esélyes. Meg minden más is lehet.


A gumi nem szakadt ki, így amit gumiban csináltál, biztonságos. Kézzel történő kényeztetéstől nem kaphatsz el semmit.


Beképzeled csak, vagy a gumi nem volt jó neked.


Mindenesetre, ha félsz, akkor egy hónap múlva menjél el és csináltass alap szűrővizsgálatot.

2020. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gumival értem a nyíláshoz. De lehet a gumi miatt van, mert már tapasztaltam, hogy kellemetlen érzés kerülget olykor ettől. Vagy csak a beképzelem a tudatalattimba.
2020. jan. 8. 22:03
 4/8 anonim válasza:
Azért kend be egy kis fertőtlenítő krémmel. Jód vagy ilyesmi.
2020. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bőrfertőtlenítő kendővel is áttöröltem többször, bár lehet az is irritálhatja. Meg tusfürdővel is átmostam.
2020. jan. 8. 22:10
 6/8 A kérdező kommentje:
De tuti csak túldramatizálom, mert nemrég a szememen is olyan beteges állapotot tapasztaltam, most meg már jobb. Ja meg a gumi szereti kidörzsölni a nemi szervemet, mert néha egy kis piros cucc is megjelenik, irritáció miatt vélhetőleg. A kiráz a hideg meg lábzsibbadós állapotot meg se említem, na ez már hipochonder jelenség felsőfokon!
2020. jan. 8. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg terhes lehetsz :(
2020. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt rajtad ovszer, és ugy értél a segylyukához, akkor abbol nem lesz semmi bajod, hidd el. Lehet csak simán felfáztál, most amugy is itt a front, lehult a levego. Csak lehet épp véletlen osszefuggés a prostizásod kozott.

Menj el korzetihez vagy urologushoz nos megnyugodsz, de a prostival nem hiszem hogy osszefugg.

2020. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!