Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha fáj a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha fáj a szex, lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés

Nem tudom már, hogy hogy csináljuk... A barátom igyekszik rám figyelni, de néha bőgni tudnék, annyira túlnyomja, utána meg napokig görcsölök. Nem tudom, hogy ő nagy vagy én rövid, de nem tudom megszokni. :( Mit lehet ezzel csinálni? Lehet tőle komolyabb bajom amúgy?


Sosem volt ilyen problémám senkivel korábban (mondjuk a többieknek kisebb volt) és nem tudok róla, hogy bármi bajom lenne odabenn, ami erre okot adna.


2018. jún. 27. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress fel egy nőgyógyászt!

Szerintem előfordulhat, hogy túl durván betolja. Ettől nagy bajod nem lehet a görcsön kívül.

2018. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazábol okozhat hámsérülést duzzanatot. Esetleg fertőzésre hajlamot.


Szólni kéne a kishavernak hogy ne tessék tövignyomni, mert fáj!

2018. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mehszaj problémákat okozhat. Nem fog változni. Hacsak nem rak törülközőt a tövére.
2018. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!