Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valamivel pótolni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamivel pótolni a szexet? Van olyan dolog ami legalább akkora élvezetet tud nyújtani mint a szex?

Figyelt kérdés
Én kimaradtam a szerelemből és a szexből is.Mit ajánlanátok a szex helyett?Mi az ami legalább akkora élvezetet nyújt?Egyek meg egy tànyér töltött káposztàt?Vagy bundás kenyeret?Egyek kekszet a szex helyett?Egy átlagos pár mondjuk napi fèl órát szexel.Én mit csináljak abban a fél órában szex helyett?
2020. jan. 9. 03:32
 1/8 cseppszi ***** válasza:
Sok féle örömszerzés létezik. A sex az egyik és ne gondold hogy egy átlagos pár napi fél órát sexel. Az átlag sex 15 perc ha van és sokan vannak házasságban akik egyáltalán nem csinálják. Pótolni se kell. Van akinek más igényei vannak. Okozhat örömet egy hobbi vagy egy jó ennivaló. Sokan utazgatással töltik fel magukat. Magadnak kell rájönnöd Neked mi okot örömet és csináld azt.
2020. jan. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Max valami tudat módosító tud extázist eufóriát okozni se az inkább ne


26N

2020. jan. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tégy úgy mint Mark Renton,


"Válaszd az életet. Válassz szakmát. Válassz karriert. Válaszd a családot. Válaszd a kiba$zott nagyképernyős tévét, válassz mosógépet, kocsit, cédéjátszót és elektromos konzervnyitót. Válaszd a jó egészséget, alacsony koleszterolt és a fogászati biztosítást. Válaszd a fix kamatozású jelzálogkötvényt. Válassz szabadidőruhát és hozzá illő táskát. Válaszd a barkácsolást és a vasárnap reggeli tűnődést arról, hogy ki vagy. Válaszd a fotelben ülve bámult, agysorvasztó, szellemromboló tévévetélkedőket, a kiba$zott szemét-kaját, amit a pofádba tömsz. Válaszd az elrothadást a legvégén, a nyomorult otthonodban a végső hugyozást és a végső szégyent az önző, kiba$zott szemét miatt, aki lett belőled. Válaszd a jövőt. Válaszd az életet. De miért kéne nekem mindez? Én azt választottam, hogy nem választom az életet: én valami mást választottam. Hogy miért? Nincs miért. Kinek kellenek az érvek, ha van nálad heroin?"

2020. jan. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el sportolni.
2020. jan. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezdj olyan hobbit ahol vannak hölgyek utána meg fogsz ismerkedni valakivel akinek ugyan az az érdeklődési köre mint neked aztan elkezdtek vonzódni egymáshoz és rájössz,hogy fontos a szex,de amikor tévéztek és a hasára teszed a fejed ő pedig megsim9gatja a fejed az jobb mint a szex...


Ilyen felfogással csak egy hüvelyt keresel akibe beteszed és jól elvagy. Van akinek ez kell,de egy párkapcsolat nem csak a szexröl szól.

2020. jan. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a sport. Nyáron kerékpár, télen a sí. Még jobb is! L.
2020. jan. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sport+hobbi
2020. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Maga a szexuális kielégülést nem pótolja semmi.
2020. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!