Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szeret meztelenul lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeret meztelenul lenni aki nem szegyellos senki elott es szokott otthon alberletbe baratokkal nudizni ebbol adodo ciki szitu?

Figyelt kérdés
Sokan elitelik a meztelenséget en pl nagyon szeretek ugy lenni ezert erdekel ki az aki szereti es szokott meztelen lenni !

2020. jan. 9. 12:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%

én minden hétvégén tartok nudi partit otthon, max. 10 fővel, van 3 szoba, ott minden alkalommal nem csak nudizás folyik, ha érted, több doboz óvszert kell vennem havonta,

volt egyszer egy 5 fős orgia is, 2 lány, 3 férfi, hát az nagyon jó volt, bár amikor véletlenül az egyik fiu elélvezett a lányban, az kicsit ijesztő volt nekik, de nem lett gond belőle

2020. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szégyenlős, otthon szoktam pucéran lenni, de egyedül élek...
2020. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron folyamatosan meztelen vagyok otthon :)


26F

2020. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem teljesen meztelenül csak alsóneműbe igaz télen csak edzéskor mert nem a legmelegebb lakás.
2020. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek úgy lenni.Egyáltalán nem vagyok szégyenlős.Szoktam nudizni is.Volt már olyan,hogy találkoztam nudizáskor munkatárssal de nem volt ciki.
2020. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen nudiznék másokkal is, de csak otthon szoktam meztelenkedni. Az a baj nem ismerek a főváros közelében semmilyen normális helyet közösségi nudizásra :D

25/F

2020. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindig szerettem meztelenül lenni,de 13 éve ,hogy saját házam van itt tehetem meg teljesen szabadon.Igaz pár éve levágták a lábam,de a kerekesszékben is csak hűvös időben van rajtam felül egy póló,alatta semmi,Ha olyan ismeretlen valaki jön aki nem tud róla,akkor egy törölközőt szoktam az ölembe rakni.
2020. jan. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok szégyenlős.Ezenkívül otthon mindig meztelenül vagxok.
2020. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok szégyenlős.Ezenkívül otthon mindig meztelenül vagyok.
2020. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek meztelenül lenni, és nem vagyok szégyellős senki előtt. Nem túl gyakran, de megesett, hogy haverokkal nudiztunk a lakásban. Ciki szitu nem szerencsére nem volt. Legfeljebb időnként előforduló merevedés, ha ez annak számít.
2020. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!