Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szeret meztelenul lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeret meztelenul lenni aki nem szegyellos senki elott es szokott otthon alberletbe baratokkal nudizni ebbol adodo ciki szitu?

Figyelt kérdés
Sokan elitelik a meztelenséget en pl nagyon szeretek ugy lenni ezert erdekel ki az aki szereti es szokott meztelen lenni !

2020. jan. 9. 12:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

Mi ha tehetjük mindíg ruha nélkül vagyunk. De sajnos az időjárás és a társadalmi előítéletek nem kedveznek ennek az életformának.

Igazából nem is értem, hogy más emberek miért erőltetik ezt a fürdőruha dolgot, amikor például a hasukat, fejüket vagy valami mást sokkal inkább kellene szégyellniük.

2020. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
Én szeretek úgy kenni
2020. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek meztelenül lenni. Sajnos inkább csak itthon a párommal szoktunk nudizni ami nem olyan izgi azért. Jó lenne másokkal is.
2020. febr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Szeretek és nem vagyon szégyenlős, strandos is leszoktam venni a felsőmet , nem tavar ha néznek
2020. febr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb férfi vagyok,hozzászoktam,hogy nem vagyok szégyenlős,bárki előtt levetkőzöm,ha olyan a helyzet.
2020. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok szégyenlős, és ha tehetem, meztelen vagyok!
2020. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Natura42 ***** válasza:
100%

én 42 éves vagyok, biológus végzettségű, imádom a természetet, kirándulásokat, és persze a naturizmust is, szerintem meztelenül lenni felszabadító bárhol ( ahol lehet persze, normális módon…)

Anno a volt feleségemmel sokat jártunk ilyen helyekre, lakásban is alap volt, de ennek pár éve vége lett....

Kizárólag normális haverságot keresek ha kialakul, amiben lehetnek jó programok, kirándulás, és persze naturista programok is ha van kedvünk. ehhez persze kell EQ és IQ is. Hetero vagyok, de a nudi az sztem nemtől független, akinek van kedve írjon. natura42@freemail.hu

2020. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Imádok nudizni strandon is campingben, lakasban egyarant csak kene hozza par jofej egyen... 47f
febr. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Anno mi a kollégiumban nudiztunk, egy idő után elmúlt a szégyellősség.
febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!