Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM? Sok ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM? Sok ilyen kapcsolat van? Sokan élik meg ezt a "műfajt"? Vagy élnek meg?

Figyelt kérdés

Úgy erzem sokan erdeklődnek iranta,de mire sort lehetne rá keríteni viszakoznak.

Pedig ez egy igazi izgalmas társasjáték....



2020. jan. 9. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi kiéljük ezeket a vágyainkat, és sok lányt is ismerek, akiket izgat valamilyen szinten. Van aki ki meri élni, van aki pszichológushoz is képes elmenni miatta. Benne vagyok a témában, de tippelni sem mernék, hogy mekkora arányban élik meg ezt az emberek.
2020. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi bdsm kapcsolat van, de en sub vagyok, parom dom

Gondolom sokaknak csak fantazia szintjen tetszik ez es eloben mar megalazonak, kellemetlennek talaljak. Vagy csak felenkek, nem mernek nyitni. Miert nem kerdezed meg azokat akik visszakoznak hogy mi az oka?

2020. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig éljük ki a szexuális fantáziákat. Például én is láttam már ilyen videókat, izgató is volt némelyik, de ez nem jelenti, hogy a való életben ki is merném próbálni. Persze jó kacérkodni a gondolattal, hogy egyszer hátha.
2020. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vágynak rá, de kevesen merik megélni, ami szerintem hiba! Az ember igenis beszéljen a partnerével, kommunikáljon hogy mik a vágyai - elvégre miért mondjon le arról ami jó és izgatja? Ha szerencsés akkor olyan partnert talál akivel teljesen összepasszol az ágyban és a kapcsolat egyik legfontosabb építőköve lehet.

S igen vannak, akik az ágyban űzik is a BDSM-met.

2020. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt partneremmel próbàltuk :) vigyázni kell ennél a műfajnál, a határokat mindig tiszteletben kell tartani. Ez az élvezet közben viszont nem könnyű, ezért egy nagyon érett, bizalmon alapuló kapcsolatra van hozzá szükség, nem egy frissebb ismeretségre.

Azóta már felhagytam vele (lévén mindketten új párkapcsolatban élünk), de ez is olyan, mint az extrém sportok: ha egyszer kipróbàlod, sosem felejted el. Viszont nem mindegy, milyen élménnyel és érzésekkel tàvozol utána, ezért is visszakoznak sokan, vagy tartanak tőle.

2020. jan. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi egy switch pár vagyunk, 4 éve vagyunk együtt, a bdsm kapcsán kezdtünk el együtt lenni, de kölcsönös szerelem lett belőle.


Rendszeresen megéljük a vágyainkat, mostanra már minden olyat kipróbáltunk ami felkeltette a kíváncsiságunkat és csak azt tartottuk meg a repertoárban ami valamelyikünket izgatta. Ezekből gazdálkodunk és tesszük boldoggá egymást.

2020. jan. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A BDSM egy gyűjtőfogalom, egy címke. Szerintem nagy különbséget kell tenni abban, hogy valaki megéli ami belülről jön nyitottan, vagy hall, lát valamit és kipróbálja vagy próbálgatja.

Pl. Ha valaki domináns, az legyen vele született jellem, és nem egy divatirányzat.

Érett, felnőtt emberek megfelelő önismerettel szexuális téren is egyéniségek, ebben is mindenki más. Természetesnek fogadja el önmagát és megéli ami belül van.

Aki "kipróbál" azzal már gondom van. Ha ezt érzem valakinél szavaiddal élve én is viszakoznék!

Nem félelemből, hanem egyszerűen nem találnám azt az embert akinek szeretnék megnyílni, nem célom senkinek megfelelni, vagy jön egy érzés és megélem vagy nem. A kémia és az érzelmi vonzódás pedig még további szükséges dolog.

2020. jan. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert lehet sokan megijednek mikor rákeresnek mi is ez a BDSM.

Anno ha a párom azt mondja most ágyhoz kötöz és pálcával elfenekel, el is hajtottam volna.

Szerintem fokozatosan kell ebbe belecsöppenni.

Mi rendszeresen játszunk ilyeneket, párom a dom, én a sub.

2020. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!