Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma a barátomnál fogok aludni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a barátomnál fogok aludni de nem tudom mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés
Én 19 ő 25 éves. Nem vagyok szűz de nagyon nagyon kezdő vagyok. Mivel tudnám elérni, hogy élvezze velem vagy mivel tudnám feldobni, higy azt mondja nagyon jó volt.
2020. jan. 10. 06:54
 1/7 anonim válasza:
Mindenki mást szeret így azt írom le nekem mi imponálna. Először is a kezdeményezés. Tudom hogy sok férfi szeret dominálni de én szeretem ha a lány rám veti magát esetleg egyből orálozik. Mivel azt írtad nagyon kezdő vagy és gondolom a kapcsolat is friss az anált nem javasolnám, majd később. Próbálj meg a szexben is irányítani lovagolni szemből is háttal is. Menet kozben is orálozhatsz es befejezesnek is esetleg testre, arcra vagy pocakba.
2020. jan. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Esetleg illatgyertyákat gyújts,és a félhomályban kezdeményezz egy orál szexet. Felvezetés képpen simogasd a farkát ruhán keresztül és csókolgasd a nyakát, vagy ahol szereti. :) Esetleg ha van rá keret,akkor egy szép fehérnemű kombó is lehet rajtad.

24N

2020. jan. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Mennyi troll, tudálékos van itt.

Anál !! meg illatgyertya !!

2020. jan. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így nehéz jó tippet adni, mivel nem tudjuk, hogy a barátod mit szeret/ne.

De ha kicsit rámenős vagy, az szerintem minden palinak bejön, pl súgd a fülébe mit szeretnél vele, aztán kicsit irányíts, addig amíg nem akarja átvenni ő az irányítást, kb ilyesmi...


33/f

2020. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdésnek az is jó, ha leszopod a paplan alatt!!
2020. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlgondolni. Azért valljuk be, az ember életében a legemlékezetesebb szexek nem a kapcsolatok elején jonnek létre és nem egy kezdo csajjal.

Félre ne érts, nincs azzal semmi gond, hogy kezdo vagy, csak ne úgy menj oda, hogy most élete legjobb dugását akarod a pasidnak adni, ha érted mire gondolok :)


Csak simán add át magad majd a helyzetnek, osszebujtok, kényeztetitek egymást kicsit, szopás, nyalás, csokolgatás, utána szexeltek egyet. Csak légy természetes és foleg ne gondold tul, mert csak ideges leszel az egészbe. Igy is elso ottalvásod lesz nála. Verni fog a szived rendesen.

Max megsimogatod, megmaszirozod kicsit a hátát és onnan elindul a szex.


AZtán majd ha belejottél kicsit a dolgokba johetnek a feldobások a szexre, de nekem még biztos nem unott a sima szex, ugy hogy normálisan :)


Néha a kevesebb tobb ;)

2020. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg párszor megdug, aztán továbbszáll a következő virágra.
2020. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!