Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amióta elszakadt a gumi, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta elszakadt a gumi, a barátom fél lefeküdni velem. Azt akarja, hogy gyógyszert szedjek, mert biztonságosabb? Mit csináljak, ha én viszont nem szeretnék?

Figyelt kérdés

Nem vettem be esemény utánit, mert nem kellett, azért szakadt el, mert mellécsúszott véletlenül, a csiklóm felé.

Azt mondta, most egy darabig nem fekszünk le, mert ő fél és szeretné a tabit. Én meg ellene vagyok.

Mi legyen, szakítsak?



2020. jan. 10. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
ja
2020. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Ha valaki ilyen balfac akkor igen.
2020. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Várd meg míg kiéhezik rád, aztán húzzatok újra gumit. 8 év alatt 2× szakadt ki a gumi, akkor is én voltam a hülye, de időben észrevettük. Azért nem vagy köteles tönkre tenni a hormonrendszered, mert ő hisztizik.
2020. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt mond. hogy te nem fogsz tabit szedni. esetleg ha akar húzzon két gumit.


egy3bként meg az is egy megoldás hogy nem benned megy el. akkor ha elszakad is a gumi sincs gond.

2020. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy nem szeretnéd és kész. A gumiszakadásra kevés az esély, kétszer meg pláne. Nekem több, mint 10 év alatt egy se szakadt el...Ha meg mégis elszakad, még mindig tudsz bevenni esemény utánit.
2020. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!