Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagy baj ha nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy baj ha nem tudok elélvezni a páromtól? 18L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és vonzódom hozzá. Jó a szex meg mindent nagyon élvezek. Viszont én nem tudok elmenni attól ha csak simán mozog bennem, ha simogat akkor nem találja el, nem úgy csinálja mint ahogy én magamnak megszoktam. Nyalhat ujjazhat hiába nedvesedek be tőle, hiába élvezem de elmenni nem tudok tőle csakis a saját kezemtől a megszokott ütemben, erősséggel.

2020. jan. 10. 17:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A hiba nem a barátodban van.Olvassál egy kis szexológiát is .
2020. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kezdj el maszturbálni és ha rájössz hogy mitől tudsz elmenni ezt mondd el neki, hogy hogy csinálja
2020. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

UGYANÍGY VAGYOK!!! Csak én a saját kezemtől sem tudok elmenni, sehogysem jó érzés.

18/L

2020. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: akkor minek masztizol?
2020. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha maszturbálsz a pároddal együtt csibáld vond be ès rá fogtok jönni mi az a pont ahogyan el tudsz jutni a csùcsra.
2020. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A sok masztizás beállit egy eléggé egysikú elélvezési módba lányt és fiút is. És ha lesz partnerük ,aki nem érzi meg ezt a módot, akkor egyik se tud rendesen elmenni.

A javaslatom, hogy ha lett párja az embernek, akkor hagyajuk abba a masztizást és rövid időn belül jö a másiktól való elélvezés. Vagy nem, ha nem, azzal nem szabad együtt maradni, mert nem lesz jóó, olyan igazi jó nem. Keresni kell más partnert, aki ha hozzád ér, elázol tőle :-). Nem kell görcsölni sokat.

2020. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!