Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már rég voltam lánnyal. Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már rég voltam lánnyal. Egy szerényebb, csendesebb fiú találhat/kellhet alkalmi szexre?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék újból együtt lenni egy lánnyal. De nem járok bulizni, és nincs is menő kinézetem. Találhatok így lányt csak szexre?
2020. jan. 10. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
79%

Ha korábban is találtál akkor most is fogsz, de picsogás helyett inkább menj emberek közé és próbálkozz, magától, csak szánalomból egy csaj sem fog rádugrani hogy gyere dugj már meg.

Jah, amúgy miért csak szexre egy alkalomra? Egy állandó kapcsolat nem jobb lenne?

2020. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!