Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexpartnerek közt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexpartnerek közt kialakulhat párkapcsolat? Ki mit gondol itt erről, volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Belezúgtam abba a lányba akit tinderen ismertem meg. Ő 23, én 25 évesek vagyunk. Mindketten csak alkalmi együttléteket kerestünk tinderen. Nagyjából fél éve (nyáron) találtunk rá egymásra, akkor volt az első dugás köztünk. Kb. két hét múlva megint kifogtuk egymást, és megbeszéltünk egy még szex-randit, mert emlékeztünk milyen jó volt mindkettőnknek az előző. Ezt megismételtük 2 hónap alatt még 3-szor. Kb az 5. alkalom volt az, ahol éreztem, hogy kezdek érezni is valamit iránta. Akkor egyikünk sem sietett, ittunk egy kávét, kajáltunk, tusoltunk együtt. Ebből az lett, hogy a további randik már nem csak a szexről szóltak, mindig poénkodtunk egymással, sztorikat meséltünk, egyszer még kajálni is elmentünk, és sétálgatni a városba. Facebookra is felvettük egymást, és már ott beszélünk tovább, nem tinderen. Én ott tartok mostmár, hogy nekem nagyon tetszik ez a lány, és az utóbbi 3 hétben nem is kerestem senkit, mert csak rá gondolok folyton. Én viszont nem tudom róla, hogy minden pasival tud ennyire közvetlen és aranyos lenni, azok közül akikkel lefeküdt, vagy netán én is tetszem neki. Rá akarok kérdezni, vagy valahogyan elmondani neki, hogy mit érzek. De félek attól a reakciótól, hogy ha megtudja hogy szerelmes vagyok, akkor hanyagolni fog. Elvégre az egész csak a szex miatt kezdődött, és szerintem ő még mindig folyamatosan keresi tinderen az alkalmit. Ha elutasító lenne, vagy megszakadna ami köztünk van, még ha az csak annyi is hogy szex - és utána jól elvagyunk, akkor úgy érzem összetörnék. Tényleg nagyon kedvelem, nem akarom elveszíteni. Mit tegyek ebben a helyzetben? És mit ne tegyek semmiképp?

2020. jan. 8. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nincs tennivalód, csinálod azt, amit eddig.
2020. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne mondj semmit az érzéseidről. Tudd meg mire vágyik mit szeret és úgy imponálj neki, hogy ne legyen feltűnő.

Aztán ha nem teljesen érzelmi analfabéta, akkor előbb utóbb táplálni fog irántad érzéseket. Közben ismerkedj vagy tegyél úgy mintha ismerkednél.

Akkor majd elkezd rád vágyni, de ne azonnal add be a derekad.

Szerintem ha ez nem válik be akkor amúgy sem válna be semmi.

Kérdés hogy vagy e elég tökös hogy ezt kibírd.

2020. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hiba egy nyálas coming out lenne. Inkább csábítsd el, ne rohand le a nagy szavakkal mint valami tini.
2020. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cseppszi ***** válasza:
Minden nyálaskodás nélkül az lenne a legegyszerübb ha neki is elmondanád öszintén; amit ide írtál: "az utóbbi hetekben nem kerestem senkit, mert veled akarok lenni" Ez minden szerelmi vallomástól többet ér. Aztán a válaszától függően mehet a folytatás.
2020. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta alakult valami közöttetek ?:)
2020. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!