Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, mit szerettek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit szerettek az ágyban? Ha ti irányítotok, ha a nő, vagy ha "egyenlő rangú" félként szexeltek? Én személy szerint azt szeretem minden esetben, ha a férfi irányít. 20/L

Figyelt kérdés

2020. jan. 11. 18:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én két dolgot szeretek: Ha engem irányítanak, vagy azt, hogy én irányítok valakit.


18/F

2020. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én irányítsak, de fontos, hogy a lánynak is jó legyen minden.
2020. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek irányítani, de azt is szeretem ha egy lánynak is megvan az elképzelése róla, hogy mit szeretne ne csak mindig minden úgy legyen ahogy én akarom, nekem néha az már unalmas

23/F

2020. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem, ha a férfi a domináns az ágyban. De van, hogy szeretek én lenni a domináns, többségben az alárendelt szerepben érzem jól magam.

23L

2020. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyenrangúság a szexben és az életben is. 20F
2020. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nálam ez hangulatfüggő,általában azt szeretem ha én irányítok vagy "egyenrangúak" vagyunk közben,de néha azt is imádom ha a lány átveszi az irányítást.

18f

2020. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Életben egyenrangú, szexben keményen szopatni.

f

2020. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!