Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit érzek ez a személy iránt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek ez a személy iránt?

Figyelt kérdés

Először elutasítottam valamiért,de ő akkor is írt nekem,még ha hülyeségről is.Ő majdnem 30 éves és nagyon vonzódom hozzá.Először láttatlanba azt hittem olyan mint a többi,ezért nem foglalkoztam vele,de amióta küldött képet fura érzés fog el.

Aki szeretné hallani az egész sztorit írjon,és megmondanátok mit érzek?



2017. jan. 25. 02:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod, hogy mit érzel. Senki sen mondhatja meg helyetted.
2017. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik nekem.
2017. jan. 25. 14:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj! :)
2017. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Én nem tudom, mit érezhetsz, de két (több is van, de most csak kettőre) hibára szeretnélek figyelmeztetni a levélben: nem ez a személy iránt, hanem helyesen: e személy iránt. Ha a mondat úgy hangzana, hogy ez a személy ezt meg ezt csinálta, az más, akkor ez a személy, de ebben a kérdésben: e személy iránt. Sokan úgy fogalmaznak itt, mintha nem is magyarok lennének. Ez az, amikor nem olvasnak, nincs szókincsük, de még az egyszerű kifejezéseket sem tudják leírni. - Más: az utolsó mondatod nagyon jó példa arra, hogy ha nem jó helyen van a vessző, vagy ha hiányzik a vessző, megváltozik a mondat értelme. Mert biztos nem azt akartad írni, hogy egy egész sztorit írjon valaki, mert amit oda írtál, az ezt jelenti.A sztorit után is kellett volna egy vesszőt tenni. -- Csak érdekességként írom: nem tudom, hallottál-e erről az ősrégi levélről. Azt kérdezték egy érsektől, megöljék-e Ottó magyar király feleségét (?), aki vesszők nélkül küldte el a válaszát. A vesszőket ki lehet tenni úgy is, hogy az az értelme legyen, hogy megöljék, és úgy is,hogy ne. Itt a mondat: A királynőt megölni nem kell félnetek jól lesz ha beleegyeztek én nem ellenzem. Ha úgy értelmezed, hogy öljék meg: A királynőt megölni nem kell félnetek, jó lesz, ha beleegyeztek, én nem ellenzem. -- Ha ne öljék meg: A királynőt megölni nem kell, félnetek jó lesz, ha beleegyeztek, én nem, ellenzem. - Csak ennyit mára.
2017. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves #4-es válaszadó!

Tudom,nem figyeltem oda mit,hogy gépelek,sok dolgom volt, de közben furta az oldalam a kérdés.Még 2 hiba van a helyesírás szerint,de szerintem a legtöbb ember,értette mire akarok kilyukadni.

Hiba #1-"Ő majdnem 30 éves" után vesszőt kell rakni.

Különösen ezt a két hibát észleltem.

Hiba #2-"De amióta küldött képet" után vesszőt kellett volna rakni.

Az időm nagy részében,nem is magyarul beszélek,ezért kicsit elszoktam ettől a nyelvtől,főleg a helyesírástól,szóval ne küldj sértő kommenteket,idézem:

"Sokan úgy fogalmaznak itt,mintha nem is magyarok lennének!"Ezzel nem csak engem,hanem sok más embert is megbántottal,amit e sértő szavak nélkül,is tökéletesen kifejezhetted volna magad.Ez a mondat kicsit arra utal,hogy veszekedni akarsz,lázt kelteni.Sok kis jelet adtál rá,hogy veszekedést akarsz,de ezeket az apró dolgokat,még nem lehet jelenteni.-Erről ennyit.

Valamint a válaszod:Semmi köze nincs a kérdéshez, 0%-ban hasznos,abszolút nem segített megtalálni a választ az érzésemre.Max annyiban segített,hogy megtaláljam a helyesírási hibákat a válaszban,amiket később,a te válaszod előtt is észleltem,de nem foglalkoztam vele,mert az itteni emberek,elég intelligensek ahhoz,hogy megértsék mit akartam mondani.(Az én véleményem szerint,mert is megértetted).

2017. jan. 26. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem magyarul beszélsz, az más... Eszem ágában sem volt veszekedést szítani.
2017. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem hülyét kapok amikor elkezdtem olvasni és megláttam, hogy a helyesírását kritizálod:D Először úgy voltam vele biztos a a hozzászólásod végén már a kérdésre válaszolsz..de nem :O

Nem ejtett durva hibát szerintem fölösleges volt ilyen regényt írnod:D


Kérdező nekem is írhatsz :)

2017. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Semmi baj,csak segíteni akart,amit köszönök,de felesleges volt,mert én is rádöbbentem a hibáimra.Pedig általában helyesen használom a vesszőket.

Amióta a válaszadó írt,úgy érzem kicsit sokat használok.

2017. jan. 27. 20:11
 9/11 A kérdező kommentje:

Még valami #4. Válaszadó!

Most én kaptalak rajta egy hibán!:)

Ez a hiba:

"Más: az utolsó mondatod nagyon jó példa arra, hogy ha nem jó helyen van a vessző, vagy ha hiányzik a vessző, megváltozik a mondat értelme. Mert biztos nem azt akartad írni, hogy egy egész sztorit írjon valaki, mert amit oda írtál, az ezt jelenti."

Amit oda írtam,az nem azt jelenti,hogy egy egész sztorit írjon valaki.Ha azt jelentené,így nézne ki:

Aki szeretné hallani,az egész sztorit írjon....(innen ne folytassuk,fölösleges)

De itt felmerül a kérdés:Mit szeretnének hallani?Így értelmetlenné válik a jelentése a szövegnek.:)

2017. jan. 27. 20:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Aki szeretné hallani az egész sztorit írjon,és megmondanátok mit érzek?"

Pont azért, mert ez a mondatod félreérthető, azért írtam oda a végére azt a bizonyos mondatot, amiben a vesszők hiánya miatt kétféleképpen értelmezhető a mondat.

2017. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!