Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hallom mindenhol azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hallom mindenhol azt a kamut, hogy a tinilányok harmincas férfiakkal akarják elveszteni a szüzességüket?

Figyelt kérdés

2020. jan. 11. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még.

18/F

2020. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 kalandvagy1986 ***** válasza:
67%
Amennyiben tippelnem kellene akkor egy tini/ fiatal/ akár szűz srác vagy, akinek nincs sok sikere a csajoknál. Ezért inkább a haverokkal kitaláltátok, hogy ez nem is a ti hanem a csajok hibája, hisz "a tinilányok (úgyis) harmincas férfiakkal akarják elveszteni a szüzességüket"... 😅
2021. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%
Előfordult néhányszor! F/2X30
2022. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

Mert nem kamu! Annyiban módosítanám, nem feltétlenül harmincasokkal, hanem férfiasan érett pasikkal, akik bejönnek nekik és akikből kinézik a kedves, jó szeretőt. Lehet az illető 25, 30, vagy akár idősebb is.

Ez persze nem minden lányra vonatkozik! Vannak akik érettebbek a korosztályuknál és számukra a fiatal fiúk csak srácok, nem férfiak. Más lányok pedig a fiúkákra buknak, mert olyan kis cukik. Mindenki találja meg a számára megfelelőt! Nem szabad megsértődni, ha valaki nem minket keres, hanem más típust!

2022. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14# vagyok

Azt hozzátenném, számtalan srácnak az érett nők, MILF-ek jönnek be, nem a tinik. Akkor velük, mi a helyzet? Őket is kritikával illeted kedves kérdező?

Jómagam is érett gondolkodású és férfias kiállású voltam. Nekem is az idősebb nőies nők tetszettek, nem a korombéliek. Első komoly barátnőmet közel 18 évesen ismertem meg, akkor 26 éves volt. Két évig jártunk.

Első nejem fiatalabb volt nálam 3 évvel. Válás után, 29 éves koromtól 18-50 éves kor között voltak a partnereim. Az is érdekes, hogy épp a 18 évessel és az 50 évessel voltam a leghosszabb viszonyban. Mindkettővel kb. 3 évig.

Majd újra nősöltem. Ezer éve élünk együtt, de mára lakótársi, baráti a viszonyunk. Évek óta vannak szeretőim, manapság inkább fiatalabbak, 25-38 év közöttiek.

50F

2022. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!