Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetne egy nagyon egyszerű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne egy nagyon egyszerű kérdésem kedves harmincas, negyvenes nők?

Figyelt kérdés

Miért nem akartok fiatal srácokkal szexelni?


Annyira unom már a kis tini csajokat mert a többség egy rakás szégyen, aki meg normális annak van valakije... (elnézést).

Valami normális nővel bújnék már végre össze, akivel lehet keményen dugni. Jó lehet egy kicsit nagy, de könyörgöm...


24/f



2019. okt. 18. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Anyám számát megadjam???
2019. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 torkosborz ***** válasza:
29%
Nekem meg van egy buzgár ismerősőm. 47 éves. Majd húz parókát meg harisnyát. Vele keménykedhetsz.Veszteni fogsz...
2019. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem jönnek be a fiatal srácok. Sokkal szexibbnek találok egy nevetőráncot a szem körül, egy őszesebb halántékot és némi élettapasztalatot.

Nem tudnék miről beszélgetni. Nem hoz lába egy babaszásos sztori, vagy egy csocsó vereség,sem egy újabb iphone.

2019. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Mert annyira azért nem vagyunk pedofilok.

Kb. 30 éves korodtól nagyobb esélyed lesz...

2019. okt. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ki a halál akarna veletek beszélgetni. Nem azért mennék\jönnél át hogy dumáljunk...

Amúgy nyugodtan el lehet velem csevegni a euro\forint árfolyamról is.

Élettapasztalat mi? Kisírnád magad hogy milyen szar a melóhely? Meg a kolléga mekkora hülye?

Hagyuk...

2019. okt. 19. 01:00
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, a nőknek kell hogy meghallgasd a hülyeségeiket :D


Legalább tégy úgy mintha érdekelne.


Az élettapasztalat meg nem korfüggő

2019. okt. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Jó 40+-os vagyok, van 2 db. huszonéves szeretőm, akiket hol felváltva, hol együtt használom őket, vagy ők engem.

Valóban nem szoktunk mélyreható konzultációkat folytatni, de nem is ezért találkozunk.

Mindenki helyén tudja kezelni ezt a helyzetet.

Nekem is van rajtuk kívül rengeteg ismerősöm, programjaim, és nagyon jól ki tudok teljesedni nélkülük, de aztán egy-két hét múlva hiányzik az az egy-két óra, amit velük töltök. privátra nem válaszolok!

2019. okt. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Mert egy negyvenes nő általában többet szeretne attól,hogy fiatal srácokkal szexeljen. Főleg csak azért,hogy fiatal.Ettől azért egy igényes negyvenes többre vágyik.

Nekem is volt huszonéves pasim, igaz, pár évvel idősebb mint Te.De nem azért lehetett benne az életemben mert fiatal volt. Egyszerűen azért mert őrült jó pasi volt, értelmes, kedves, intelligens. És el lehetett Vele beszélgetni másról is mint hogy keményen megdugjon.

2019. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tolem sose akartak többet 😀 hivogattak milyen inni valót innak mit ennek mennyek le majd ment ami ment 😏😀
2019. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!