Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkérdezte a barátnőm hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezte a barátnőm hogy mit gondolok a nővéréről?

Figyelt kérdés
Szombat este iszogattunk ilyen kis családi banzáj volt. Barátnőmnek a nővére is ott volt, jó csaj ő is. kérdezte barátnőm hogy mit gondolok róla férdi szemmel? Nincs barátja most. Én csak annyit mondtam neki hogy meg hát. Pofon vágott és azóta nem beszél velem.Szerintetek baj ha őszinte voltam? Mondjuk megdugnám nagyon de úgyse lesz abból semmi nem tudom miért akadt ki.
2020. jan. 12. 21:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Vajon miért? 🙄🤦
2020. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Már régen rossz ha valaki képes így nézni a párja testvérére..
2020. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
De miért kérdezte meg, ha nem képes elviselni a választ?! :D
2020. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%

Jaj te nagyon eszetlen vagy.

Te hogy reagálnál h ha fordított esetben azt mondaná a barátnőd a bátyádra,h d*gna vele?

Én ilyen kijelentés után biztos h szakítanék veled a lány helyében.

Nem kell ennyire őszintének lenned.

L

2020. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Jááj! A pofont még megértem, ha iszogattatok. Ha e miatt nem szól hozzád akkor talán a nővérje (Malvin) majd igen. Mondani sok dolgot lehet, de más megtenni. Mennyi idősek vagytok?
2020. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Kedves Bence! Sejtettem egyébként hogy itt fogsz kikötni, ezen az oldalon. Gratulálok hogy kiteregeted mindenki elé, hogy mennyire tiszteletlen és bunkó vagy. Csak jelzem, hogy a ,volt apósod’ jobban fel van háborodva mint bárki más.
2020. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%

Az ilyet szeretem a legjobban... kérdez valamit, de nem válaszolhatsz, csak azt amit szabad.

Az ilyen csajok irritálóak, jobb ha megszabadultál tőle.

2020. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Durva választ adtál! Dicsérhetted volna a szépségét, a szexis kinézetét, stb, de ez így eléggé durva volt!

De az igaz, hogy ha nem bírta elviselni az őszinte válaszodat akkor miért is kérdezett ilyet!?

2020. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Első barátnő?

Négyes leírta, az őszinteség nem nyerő, szóval csak óvatosan.

2020. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
Van itt pár fura válasz. Itt nem a lánnyal van baj. Paraszt dolog volt azt mondani neki, hogy megdugná. Szerintetek a lány ezért kérdezte? Nem erre volt ő kíváncsi, csak hogy férfi szemmel csinosnak találja-e. Elég lett volna annyit mondani, hogy csinos lány, biztos könnyen talál magának fiút. Ezt 29 éves fiúként még én is felfogom, de ti valahogy nem. És csodálkoztok, ha nincs barátnőtök.
2020. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!