Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21-22 éves lány/nő szüzességét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21-22 éves lány/nő szüzességét milyen "szájízzel" vennétek el?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy valaha is ostromoltak volna a srácok, én meg nemet mondtam mindannyiuknak, mert "van tartásom" (általában így képzelitek el a hasonló helyzetben lévőket, vagy csődtömegként). Igazából a környezetemben sosem jöttem be senkinek, új emberek közé meg nem jártam elég gyakran ahhoz, hogy esélyem legyen a széles körű ismerkedésre, a társkeresőzés is kimaradt az életemből. Nem tudom, hogyan reagálnak az ilyesmire a férfiak általában, hogy a macerát látják-e benne vagy örülnek. Talán a teljes közöny érintene a legrosszabbul, mert úgy érzem, nekem sokat jelentene intim közelségbe kerülni valakivel.
2020. jan. 14. 12:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem a szám ízével venném el ☺️
2020. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Puncis szájízzel, mert nyilván kinyalnám előtte. :D

Viccet félretéve nem jelentene problémát hogy ennyi idősen még szűz, inkább felvillanyozna. Nőknél nem tartják gáznak ezt, csak a hapsikat nézik le emiatt.

Szóval emiatt ne stresszelj.

2020. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jó szájízzel.
2020. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
engem személy szerint a macera hidegen hagy. Engem az érdekel, hogy megvan e a megfelelő vonzalom, hogy lefeküdjek veled.
2020. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus és tetszik, vonzó a lány akkor jó "szájízzel" tökmindegy hogy szűz-e vagy sem. Ja egyébként a ffi-ak egy részét az szokta inkább zavarni ha nagyon sok partnere volt előtte egy lánynak az hogy szűz meg csak igen ritkán zavarja őket.
2020. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A gondolataid zavarnának elsősorban. A "van tartásom" egy erkölcsi felsőbbrendűsködő maszlag. Valódi tartalma nincs. De pökhendi és öntelt módon olyan megvetést sugall amit valószínűleg sosem éltél át és így nem is érthetsz.

Amúgy a szüzességed nem zavarna. Bár nem tudom hogy mennyire lennél nyílt és egyszerű eset ismerkedésre ilyen zárkózott múlttal. Egyáltalán nem írnálak le De azért lássuk be vannak sokkal könnyebb esetek is nálad. Viszont melletted szólna hogy nem vagy túl izgága így könnyebb hűségesnek maradnod.

Azért kipróbálnám milyen veled már csak úgy kíváncsiságból is.

35F

2020. jan. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Így 64 évesen büszke lennék rá. Csak a feleségem szüzessége tapad hozzám és nekem is ő volt az első akkoriban.
2020. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nem én állítom, hogy van tartásom, mások szoktak ilyeneket írni vagy mondani a késői szüzekről, mert feltételezik, hogy ezer meg egy lehetőségük lett volna már. Én nem tartom magam többre senkinél. De akkor biztos nem fogalmaztam elég világosan.

Köszi a válaszokat egyébként.

2020. jan. 17. 09:02
 19/20 anonim ***** válasza:
50%

Szia! 23 éves lány vagyok, szintén szűz. Sokan mondták már, hogy túl komolyan veszem az életet, pedig lett volna lehetőségem összejönni/lefeküdni srácokkal.


Nem tudok szexuálisan vonzódni olyasvalakihez, akihez nem kötődöm. Ezt amúgy demiszexualitásnak nevezik, az aszexualitás egy spektruma. Én legtöbbször barátokba szerettem bele, illetve fordítva, de ez sosem volt kölcsönös. Sokszor van úgy az ember, hogy amit egy barátságban elnéz, azt egy kapcsolatban már nem.


Igen, én is jobban örülnék, ha könnyebben működnék ezen a téren. De sajnos nem megy. :(


Remélem egyszer találok valakit, aki értékelni fogja a türelmemet és hosszútávú kapcsolatra vágyna. Nekem fontos lenne, ha olyasvalakit találnék, akivel már tudnám a jövőt tervezni. Sok barátnőm megtalálta már az igazit. Az egyikük olyan mázlista, hogy mindkettejüknek Pesten van saját lakása, szóval ha eladják mindkettőt kertes házat is tudnak venni már.


És igen, lehet, hogy irigy vagyok, de mivel nekem anyagi hátterem az nincs (szüleimnek van, de nem adnának, ami jogos, kell majd a nyugdíjra), emiatt nem szeretnék 40 éves koromig albérletben élni. Kertesházban nőttem fel és számomra hatalmas csalódás, hogy a mai fiatalok élete kb. esélytelen itt Magyarországon. Úgyhogy én szeretnék olyan szinten élni felnőttként is, mint gyerekként, és a saját gyerekeimnek is megadni ezt.


Szóval ha találnék valakit, aki kimenne külföldre,én nem tiltakoznék, pont az a baj, hogy eddig senkinek sem voltak ilyen tervei. Egyedül nem mennék ki, amúgy sem végeztem még el az egyetemet.


Én amondó vagyok, hogy ne a szexről, meg a szüzességről szóljon a dolog. Ezek csak rövidtávú élvezetek. Meg kell tanulni becsülni és kiélvezni őket, de én akkor is időpocsékolásnak tartom, ha eddig vártam, akkor már inkább kivárom az ideális partnert.


Én elhiszem, hogy ez a hozzáállás szánalmasnak tűnik, de egy olyan családban nőttem fel, ahol anya dolgozott meg a betevő 80%-áért, egy ismerősünk pedig pont ugyanezen okból vált el a férjétől. Egy ilyen helyzettel nehezen tudnék mit kezdeni, mert nem vagyok olyan típus, akinek ez a felállás való, hosszú távon megsínylené a kapcsolatunk. Akkor lenne ideális, ha minimum fele-fele arányban keresnénk. A 80-20 férfi-nő oldalra meg azért nem működik, mert egy esetleges válás esetén sokan kerültek már nehéz helyzetbe nőként az ismerősi körünkből. Úgyhogy nehéz dolgok ezen.

2020. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia,

nagyon tetszik a "milyen szájízzel vennétek el" kifejezésed,és úgy összességben a mondandód megfogalmazása.

Ez a vágyam,együtt lenni egy szűz lánnyal,még beteljesületlen,tehát értékelném,és élvezném,pláne rátenne egy lapáttal,hogy soraidat olvasva,értelmes,komolyan gondolkodni is tudó lánynak tűnsz.

Még mindig aktuális a kérdés,vagy már ért valakit az a kellem,hogy bevezethetett a nemi életbe?

Szép napot.

2020. jan. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!