Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri a szexkapcsolat, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri a szexkapcsolat, ha külsőre nem az esetem?

Figyelt kérdés

Nem szerettem volna elköteleződni, mégis megismertem egy férfit, aki amúgy nem az ideálom,nagyon nem. :D

Viszont a személyisége nagyon vonzó és általa lehetőségem nyílna megélni azokat a szexuális vágyaimat, amikről másnak még beszélni sem mertem. (BDSM)

Magam sem értem, valamiért mégis teljesen megnyíltam előtte, hiába csak alig ismerem, egyszerűen olyan biztonságos:)


Szerintetek megérné belemenni akkor is, ha csak szexet ajánlott?

Nagyon férfias, de nem vagyok szerelmes, viszont kívánom, emiatt picit "bűnösnek" is érzem magam.

25L



2020. jan. 15. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem bele, hiszen ő sem akar kapcsolatot.
2020. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Megéri, pont ez a lényege a szex kapcsolatnak, hogy csak testiségről szól és semmi másról. De ezt jobb lenne előtte letisztázni és nem azt hinni másnap reggel majd reggelit készít neked meg egésznap hívogat. Csak szex ás semmi más.
2020. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

25 éves vagy, előtted az élet, bőven ráérsz még megállapodni, miért ne próbálnád ki? Még amúgy sem találtad meg saját magad, nem fedeztél fel mindent - így nem is fogod tudni, hogy egy állandó kapcsolatban majd mi az amit keresel a szexualitás terén.

Úgyhogy ne agyalj, vágj bele hajrá!!!

2020. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha nincs igényed komolyabb kapcsolatra, akkor megéri.
2020. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Persze, hajrá! Adjatok az élvezeteknek!
2020. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

En elkepzelni se tudnek ilyet olyannal, aki nem tetszik.

Na mindegy...

2020. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Vannak kifejezetten bdsm társkeresők, ahol jó eséllyel találhatsz olyat, aki minden "rosszban" benne van, és tetszik is.

A szex egyébként azzal jó, akihez szexuálisan vonzódsz. Viszont benne van a pakliban, hogy a jó szex hatására beleszeretsz, esetleg ő beléd.

2020. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha bele mész és utána megtalálod életed szerelmét akkor előfordulhat hogy ő nem tud majd kielégíteni ez a hapsi után.

Ezzel ia lehet számolni

2020. jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Igen, az uccsónak igaza van.

Velem is előfordult az elmúlt 5 évben, hogy annak idején összejártam 3 18-20 éves lánnyal, csak szex és más semmi alapon. És mindhárom mind a mai napig mondja, (baráti beszélgetésekkor), hogy régen nagyon magasra került náluk a léc szexualitásban miattam és manapság hiába ismerkednek meg normális szerelmi kapcsolatra, sajnos nem kapják meg azt az élményt, amit mi adtunk egymásnak és ez nekik rossz :-). Igen, ez benne van a pakliban.

És ennek az az eredménye, hogy ujból a mostani hetekben öszejárunk, hol többször egy héten, holy csak havonta egyszer.

Mert egyszerűen igy a jó mindnyájunknak külön külön is.

Nem kell mindig gondolatban az ásó-kapa-nagyharang tipusú életmódra fókuszálni.

2020. jan. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 De La Cruse ***** válasza:
Inkább ne.
2020. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!