Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért olyan nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért olyan nehéz egy nővel eljutni a szexig?

Figyelt kérdés
Valahol mindig "elbukok", pedig már 29 éves vagyok, szóval párszor ismerkedtem már.
2020. jan. 15. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem olyan nehéz

20F

2020. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Kellett nekem is idő, mire rájöttem, de neked se késő.

Túl komolyan veszed őket. Ismerkedj 2-3 al egyszerre. (ahogy a munkád miatti időd engedi) és ha már meg van az a nő, akivel a legjobban éreznéd magad programoknál, romantikánál, szexnél, akkor már csak rá összepontosíts.

Tudod, hogy ők is valahogy így csinálják, amikor válogatnak. Csak korrektebb, ha megírod, hogy nem húzod tovább. Minél kevésbé gázolj mások szívébe, de egy kicsit lgyél önző, hogy megtaláld a boldogságod.

És itt még csak az ismerkedés kezdetleges szakaszáról beszéltem. :) 26/F

2020. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem nézel ki elég jól.
2020. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Hiszti és szerencétlenség. Ha csaj akar akkor fog szexelni. De a hiszti vagy a tul rámenőség totál bukó,


Ha találsz olyat aki dugni akar akkor semmi nem kell.


De ne hisztizz

2020. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magabiztosság és lazaság kérdése.
2020. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 orton ***** válasza:

Meglepoen hasznosak a kommentek.

En 26 eves koromig voltam szuz. Sokaig nem erdekeltek a lanyok. Volt nehany platoi szerelmem. Elhhiztam. Majd volt 2 lany kb akiknek volt baratjuk es bunko nyomorek modon nekik udvaroltam. Persze volt nehany utolag egyertelmu helyzet mikor dughattam volna.

26 evesen fogtam magam es az elso lannyal lefeludtem akit igent mondott. Nem erdekelt ki o es hogy nez ki. Par het szex utan talaltam is egy masik lanyt akivel jartam es akivel persze elszurtam az elso kapcsolatot mert nem tudtam mit akarok es nem ertettem a nokhoz.

Azota rengeteg lannyal voltam, minddel konnyu volt, mind imadott es imad, egyikkel sincs harag akivel nem tartom a kapcsolatot. Sot azota lanyok hivnak randira es szexelni. Es persze nem forditok idot aki nem hajlando talalkozni vagy latszik h huzna csak az agyam.


Ha tudsz angolul amugy ajanlom Corey Wayne-t. Semmi puat nem tanit az ember inkabb kommunikaciot nokkel es ferfiakkal egyarant. Konyve is nagyon olcso. En tudtam az o gondolkodasmodjabol rengeteget hasznositani, foleg olyat ami utan "laza" es "nyugodt" lesz a ferfi ha nokrol van szo pl. Ami bassott vonzo.

2020. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!