Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek néhány férfinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek néhány férfinek mi miatt könnyebb eljutni a szexig egy nővel?

Figyelt kérdés
Személy szerint pár esetben már nagyon beleunok az egész lányba, mire eljutnánk talán odáig. Állandóan a problémákkal fárasztanak, állandóan menjünk valahova, költsünk pénzt. Folyton levelezni vagy beszélgetni kell velük és még ezek után is legfeljebb egy szabadidőpartner vagyok a szemükben.
2019. dec. 6. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Jóképű.
2019. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Érdekes kérdést tettél fel... én bevallom őszintén, nagyképűség nélkül, hogy viszonylag könnyen meg tudok hódítani egy egy kiszemelt nőt. És én is sokszor gondolkodtam már, hogy mi ennek az oka.

Nem nézek ki rosszul, de extra jól sem, mondjuk 7-8/10. Van egzisztenciám, ami nem kimagasló, de eléggé stabil, mondjuk tipikus középosztály... De azt gondolom, hogy elsősorban a megoldást ott kell keresni, hogy tudok a nők lelkére "hatni ", egyszerűen érzem, hogy mire van szükségük intelligencia, kommunikáció, testiség, empátia kérdéskörében és ezeket ösztönösen úgy tudom alkalmazni, hogy egyből egyfajta "baráti" viszony tudok velük kialakítani. Ezt pedig könnyen át lehet fordítani akár szexuális kapcsolattá, akár párkapcsolattá is. Ahhoz pedig azt kell, hogy érezzék a férfias kisugárzásod, azt, hogy megérzed, hogy mikor és milyen lépést " kell" megtenned, hogy érezzék, hogy te meg akarod őket szerezni. És hogy azt meg is teszed, nem durván, nem tolakodó módon, de határozottan. Valahol ezekben kell keresni megoldás kulcsát.

2019. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Mert ők nem egy darab dugni való rongynak nézik a nőt akire költeni kell hogy odaadja az unalmas lyukát amiért nem is érdemes küzdeni...

Ez a kérdés a te saját szegénységi bizonyítványod, 0 EQ... Semmit nem értesz a nőkhöz, undorító ahogy gondolkodsz és hozzánk állsz.

Randizni kell meg beszélgetni a csajokkal? Jé... nebaßßz... nem teszik szét egyből a lábukat miután Tinderen odaböfögted hogy sziamizu? Elárulom, a világ legjobb csávójának se lenne senkije ha ennyi ésszel áldotta volna meg a teremtő... nézz mélyen magadba...

2019. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Hülyén hangzik, de megfigyeltem egyfajta láthatatlan puncimágnest. Osztálytársam ilyen volt, senki nem értettem, hogy van állandóan nője, miközben nem túl szép. Szerintem velünk született dolog, én lúzer vagyok, ő nem. Ez van.

Amúgy nekem is lehetett volna 10, csak elrontottam. Viszont neki 20? Na, mindegy.

2019. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha úgy viselkedsz, mint egy szabadidőpartner, akkor ők úgy is fognak bánni veled...

Legyél bátrabb, hajts rájuk. Rajtad múlik.

2019. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 orton ***** válasza:
89%

Haver olyan melyen a friend zone-ban vagy es olyan profin uzod a temat hogy mar nem is latod a hatart.

Smuzolassal es penzzel egy normalis ertekrendu nonel semmire se mesz. Akik meg kihasznalnak a penzedert es hogy az erzelmi szemetes vodruk vagy mindenfele viszonzas nelkul, jol is teszik. Csak azt lehet kihasznalni akit hagynak.


Olvass el egy rakas nokrol es kommunikaciorol szolo konyvet es jo is leszel. Nekem a nok konyorognek a szexert mar.

2020. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!