Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 éves vagyok és sose volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok és sose volt barátnőm, egyszer csókolóztam még 18 évesen az is szánalomból, teljesen esélytelen, hogy valaha is lesz valakim?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Hányszor akarod ezt még kiírni?

Ha nem próbálkozol akk hogy akarsz te esélyt?

2020. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Engem még szánalomból sem csókoltak meg, pedig lány vagyok. Ha lányként nem kellesz az azért durvább. Neked még van esélyed.
2020. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ha csak picsogsz és sajnáltatod magad a helyett hogy cselekednél, próbálkoznál újra és újra akkor esélytelen. Amúgy nem, nem tudom hogy nézel ki, de szerintem nálad rosszabbul kinéző pasiknak is van csaja. Szerinted ők úgy csinálták hogy ültek magukban és csak keseregtek?
2020. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Először írom ki mert most lett elegem, hogy senki nem néz rám, még csak egy közepes lány sem.
2020. jan. 16. 22:19
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz.
2020. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Keressél itt rá a "Szűz" szóra. Vagyis inkább a Felnőtt párkapcsolatok témakörben. Sok ilyen kérdés van, sok jó válasszal.

Röviden: önfejlesztés kell.

Addig csiszolj magadon, amíg a nők nem vesznek észre. Sok sikert és kitartást!

2020. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
A sose olyan végtelen. Inkább úgy írd,ebben az életben,úgy más. Ne sírj,hanem keress olyat mint te vagy.
2020. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"még csak egy közepes lány sem"

Egy kicsit túl magasak az igényeid, nem gondolod?

2020. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem itt az a legnagyobb gond, hogy a való életben is ilyen lehetsz, amilyen ez a szánalmat gerjesztő kérdésed.

Normális nőnek nem kell ilyen lelkibeteg, önbizalomhiányos kisfiú.

És ha hiszed ha nem, ezt enm oltásból írtam így, hanem azért mert ideje rádöbbeni, hogy a punci nem fog bekopogni az ablakon miközben nyomod azt a qurva gépet.

Szedd össze magad, mint 1 férfi, és akkor talán lesz eredménye.


33/F

2020. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És most a kérdés kiírásától jobb lett? Tessék én 27 leszek hamarosan és sosem volt senkim, így megnyugodhatsz van aki " rosszabb " helyzetben van.
2020. jan. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!