Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, hogy viszonyulnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy viszonyulnátok ahhoz, ha a párotok megkérne, hogy izgassátok őt análisan?

Figyelt kérdés

Mondjuk anális kúppal való izgatásra, vagy prosztata masszázsra, esetleg felcsatolhatóval való megdugásra kérne benneteket: belemennétek, vagy kiakadnátok?


Kérlek írjátok meg a korotok is!



2020. jan. 16. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Kiakadnék, férfi kell, nem rejtett meleg fiúcska.

31

2020. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Kiakadnék, férfi kell, nem meleg fiúcska! Korom!
2020. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Hülye ez a világ. Akkor a pasim akadjon ki, mert megkérem, hogy kinyaljon? Akkor leszbikus vagyok? Van a férfiaknak prosztatája, az anális szex számomra is nagyon jó, minden férfi élvezné NŐVEL, mert van ott elég erogén zóna. Vicc, hogy ez még mindig nem eléggé elfogadott.


N28

2020. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Én belemennék. Szeretek új dolgokat kipróbálni.

23L

2020. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Imadom hogy mindig a melegeket hozzák fel ezekhez. Mintha a hetero pasinak nem ugyanolyan prosztatája lenne 😂 nyilvan van aki nem igenyli,de aki igen azt nem kell leb*zizni..

Prosztata masszazst mar adtam illetve nyalakodni is szeretek 😋 a felcsatolhatós picit mas tema, furcsa lenne ha nekem kéne megdugni a partnerem, atvenni kicsit a ferfi szerepet vagy ilyesmi.. ezen elgondolkoznék de a tobbit megtenném

23n

2020. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Meglepődnének - leginkább saját magukon, hogy ennyire félreismerték a párjukat. Ha ilyen vágyaid vannak akkor jobb ezt inkább előre letisztázni. A legtöbb nőnek az ujjal izgatás talán még beleférne, a plug, vagy a felcsatolhatós már nem - kivéve a domináns típusú nyitott nők. Keress inkább ilyen partnert ne csak úgy a vakvilágba.
2020. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
nekem ujjal csinálta nő, de nem tom nem volt olyan erős élmény, mint ahigy itt emlegetik, hogy prosztata meg erogén.
2020. jan. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Belemennék, de a felcsatolhatós nekem sok lenne.
2020. jan. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!