Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akinek ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek ezek gondot okoznának? 22F

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkozom hogyha lesz valamikor komoly kapcsolatom akkor ezek vajon okozhatnak e gondot. Eddig egy normális kapcsolat sem jött össze. De voltam már lánnyal.


Lányok mennyire gond az ha egy fiút nem vonz az anál? Engem egyáltalán nem izgat sőt. Meg igazából engem annyira a szopás sem izgat, mint sok fiút. Én egyáltalán nem vágyom arra hogy egy lány tövig bekapja, és fulladozzon. Esetleg ha nyalogatja a makkot az izgató tud lenni, de ha sosem csinálná engem az sem érdekelne.

Persze én szívesen nyalok:D


Van még néhány dolog ami nagyon vonz, és minimum egyszer ki akarok próbálni. Pl legalább egyszer hagyja meg szőrösen a punciját. Meg egyszer olyankor szexeljünk amikor menstruál, és hagy próbáljam ki hogy én dugom neki be a tampont:D Mert mivel fiú vagyok így én nem tudom ezt kipróbálni, de nagyon izgat:D

Meg persze amire a legjobban vágyom - és most nem csak szexuális értelemben - az az hogy legyen gyerekünk egyszer.


Van olyan dolog ezek közül ami gondot okozna nektek, lányok?


2020. jan. 18. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Ami gondot okozna hogy nem izgat a szopás, mivel én nagyon szeretem csinálni. A másik hogy utálom a szőrt a puncimon Szóval nem hagynám meg.
2020. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó ha az minden vágya a lánynak hogy szophasson akkor nem ellenkeznék:)

De egyszer sem hagynád meg a szőrt a fiú kedvéért?

2020. jan. 18. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Engem abszolút nem vonz az anál, így ennek még örülnék is.

A tamponos dolog elég fura, de egyszer ki lehet próbálni, hátha mindkét félnek bejön.

2020. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyereket nem akarok, tampon helyetz intimkelyhet hasznalok, analt igenylem, szopast kihagynam
2020. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán lehetne ezeket. Egyikkel sem lenne problémám. Általában azoknak a gond ilyesmi akik prűdek.
2020. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyedul tampon nem lenne oke

Dugtam mar fel rosszul es nagyon fajt, nem engednem masnak,foleg sracnak nem

2020. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem mennék bele soha análba. A hátsó lyuk másra lett kitalálva, szóval nálam ha bármennyire is akarná egy pasi, akkor sem engedném.

Én nagyon szívesen meghagynám a szőrt, ha úgy adódik.

Illetve mélytorkozni sem mélytorkoznék, fulladoznék soha, de magával az orál kényeztetés adást szívesen csinálnám. :)

2020. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül egyik sem olyan nagyon gáz dolog, ami komoly problémát okozna egy nőnél. Persze lehet, hogy ezek közül 1-2-re nem mindneki lenne vevő, de alapvetően szerintem ezek nem teljesíthetetlen dolgok. :)
2020. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb probléma hogy 22 évesen ekkora kretén vagy! A nőknek igazi tapasztalt pasi kell, nem egy ilyen nyámnyila szerencsétlen szar!
2020. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!