Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Osztályfőnököm miért csinálta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztályfőnököm miért csinálta?

Figyelt kérdés
Fel kellett sorakozni, és amikor már mindenki sorba állt, akkor elsétált az osztály mellett és elment mert mással volt órája. Nem mondott semmit, és amikor elment mellettünk már kábé egy fél lépéssel akkor visszanézett oldalról a cickómra. Ilyesmi már többször is megtörtént. (Van párja, bár sose említette meg az évek alatt)
2020. jan. 18. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves vagy?És ezzel mi a bah?Elhiszem hogy zavar,pláne ha 18 alatt vagy jelentősen,de amíg nincs tettlegesség,addig ezt nem lehet "támadni"...Nyilván azért nézte meg mert tetszett neki,ez szerintem neked is egyértelmű..
2020. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom tetszetős cicijeid vannak. Főleg ha feszülős, teshezálló felsőben voltál és nagy cicijeid vannak.
2020. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 Nem nagy de testhezállóban voltam.
2020. jan. 18. 19:23
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A testhez álló ruha akaratlanul is vonzza a tekintetet, főleg ha formás ami alatta van :)
2020. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De fura hogy már elsétált és utána nézett vissza rá szerintem... Amikor előttem sétált még rám sem nézett, csak amikor félig meddig elsétált mellettem nézett vissza.
2020. jan. 18. 19:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet direkt elakarta kerülni, hogy megnézzen magának, azt az utolsó pillanatban mégis meggondolta magát. Lehet nem kap meg mindent a párjától.

Vagy arra gondolsz jelzés értékkel csinálta a szándékos visszafordulást?

2020. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Te meg legközelebb nézd feltűnően a nadrágját pénisz tájékon!
2020. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Akis_hamis ***** válasza:
82%
Ne legyünk álszentek. 14 éves kortól igen szépek tudnak lenni a lányok. Formásak, vonzóak. Természetes, hogy egy pasi nőként néz rájuk. Tehát igen, megnézte melled, biztos tetszel neki. Ennyi.
2020. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Kívánom hogy ennél nagyobb szexuális életed ne legyen!
2020. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lacc80 ***** válasza:
95%
Nem akarta látványosan megbámulni. Attó még nem akar megdugni....
2020. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!