Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek milyen volt az ELSŐ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az ELSŐ alkalom?

Figyelt kérdés
úgy értem, hány évesek voltatok, mióta voltatok együtt? Izgultatok előtte ? megbeszéltétek és védekeztetek? Hogy éreztétek utána magatokat?

2020. jan. 18. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

13 éves voltam amikor megtörtént ,egy fél éve voltunk együtt. Most 18 vagyok.

Nem izgultam, mert nem volt előre tevezett, csak megtörtént.

Nagyon fájt, de érzelmileg elsöprő volt. Csak úgy ölelni őt és minden porcikámmal érintkezni vele és érezni azt amit Ő..

2020. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

13 éves voltam én is, barátnőm 17. Nekem nagyon nagyon jó volt neki szerintem annyira nem, tudod bénázások stb stb.

Aztán szakítottunk, majd lett egy barátnőm, mikor 15 voltam és barátnőm is velem volt egyidős. Rengeteget pettingeltünk, Ő is masztizott otthon, okozatosan tágítottuk őt és az első alkalom egyáltálán nem fájt neki, sőt hatalmasat élvezett :) Szóval ezt ajánlom neked/nektek is ha erre készültök. Most 23 vagyok, jelenleg alkalmizok, de rengeteg barátnőm volt már ;)

2020. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Én 15 éves voltam. Előtte már fél éve voltunk együtt, a pettingen már túl voltunk, előre megbeszéltük hogy megtesszük valentin napon (a párom is szüz volt még, azt mondta ő bármikor kész rá de vár, míg én nem szólok h mehet a dolog) ő 17 volt amúgy akkor.

Kicsit fájt, nem volt orgazmusom örültem h túl vagyunk rajta, nem értettem mit szeretnek annyira a szexben, és persze borzasztó büszke voltam rá hogy - elsőként az osztályban - én vesztettem el. Ma már csak mosolygok rajta...most már ismerem a testem es tudom mit lehet benne szeretni

2020. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

én 17 voltam

barátom 18


fél éve voltunk együtt


igen, izgultunk


védekeztünk


egész jó volt, de utána a többi alkalom sokkal jobban sikerült

2020. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

15 voltam, ő 19, kb fél éve voltunk együtt. fájt, és vele később se lett jó a szex. a mostani párommal élvezem igazán

27N

2020. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
38%
2020. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
50%

Én asszem 17-18 voltam. De valamikor a szülinapom körül. Barinőm 16 volt. Kb 3 honapja voltunk egyutt, addig orál és petting volt csak. Izgultunk amúgy, nem is volt jó az első. Nehéz volt állva tartani a szerszámot gumiban, a csajnak meg ez fáj az fáj (mert mindketten azok voltunk) és hág egy csomót szerencsétlenkedtünk.


Aztán megegyeztünk, hogy a petting meg az orál milyen jól ment, tehát még erőlködtünk egy picit, aztán egyszercsak megtáltosodtunk és rohadt jókat kúrtunk.

2020. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
48%

13 èves kislàny voltam, megbántam mert a diszkóba egy random palival óvszer nélkül csináltuk...szerencsére nem lett baj,mondjuk másnap vérzett egy kicsit ott lent.


17/l

2020. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lacc80 ***** válasza:
41%
Prostival 16 évesen. Meg is bántam. A múlt része.
2020. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lujzika28 válasza:
17 éves voltam most csütörtökön történt még a barátom 18volt ,2éve, nemrég jöttünk újra össze mert volt egy kis szünet pár hónap nagyon izgultam megbeszéltük hogy védekezünk és szerencsére nem szakadt ki nekem nagyon fájt nekem a barátom élvezte nagyon de próbált nyugtatni a csókjaival még hozzám bújt szorosan az első alkalom nekem nagyon fájt
2020. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!