Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm 16 éves, két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss Me Martin kérdése:

A barátnőm 16 éves, két hónapja vagyunk együtt Én 18 vagyok. Tudom, hogy én vagyok az első barátja viszont már szeretnénk együtt aludni. Hogyan érhető ez el?

Figyelt kérdés
Elég hamar találkoztam a szüleivel, kb 2 hét után és úgy gondolom, hogy bírnak. Többször voltam náluk reggeltől estig, és már a barátnőmet is elengedték hozzánk, viszont nem merjük megkérdezni az ottalvásos dolgot. Szerintetek, hogyan kéne megközelíteni a kérdést a barátnőm szüleinél? Már barátnőjénél aludtunk együtt és ezt a szülei is tudják valószínűleg. És itt nálunk nem a szexen van a hangsúly, hiszen mindig úgy vagyok náluk, hogy a szülei nincsenek otthon. 18/F Mosonmagyaróvár

2016. dec. 20. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Mondja azt a barátnőd a szüleinek, h egy barátnőjénél alszik( persze tényleg kell egy barátnője aki falaz nektek, nehogy reggel vagy este érdeklődjenek a szülei)
2016. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ezis egy alternatíva, egyéb ötletek?:D
2016. dec. 30. 21:54
 3/3 anonim válasza:
Ugyanez a kérdés merült fel nálam is, végül megoldódott és ha igen hogyan? 16/L
2017. máj. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!