Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemennétek szexkalandba egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek szexkalandba egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Aki az a tipus, hogy a legyet is röptében , hiába töltötte be a 49 et , nem hagy ki egyetlen kinálkozó lehetöséget sem .

Azzal kérkedik , hogy neki nagy és hangoztatja , hogy nagy az étvágya , szexuálisan és folyton ” éhes”

Tanitványai , kolléganöje , mind aktualisak , aki kicsit jobban nez ki , lehet 22 évvel fiatalabb , lehet vele hasonló korú is .

Azon gondolkodom , hogy vajon mit hagyok ki vele , es milyen élményt tudna nyújtani ?



2020. jan. 19. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Nekem valahogy az "amelyik kutya ugat az nem harap" jutott eszembe, mindenestre a puding próbája az evés ;)
2020. jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
60%
Tapasztalatszerzésnek jó csak használjatok gumit
2020. jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Igazi élvezet nem csupán fizikai eredetű. Ilyen esetben viszont csak azt kapod. Próbáld ki, ha úgy sincs senkid, aztán majd utána eldöntöd megérte-e.
2020. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Csak ha ÉN akarnám akkor mennek bele egy ilyen kalandba, szabályok nélkül soha. 😀 szeretem ha nyomul egy pasi de nem egy éjszakás kalandba.
2020. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Én tuti nem mennék bele, irtózok a csajozógépektől akik ki tudja hány nőn átmentek már. Pizzát sem kukáznék ki hogy megegyem, a 100 nő által elhordott hím sem érdekel.
2020. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Van esélye hogy a duma lesz csak nagy, valójában 3 perces lesz a nagy kan.

De ez akkor derül ki ha kipróbálod.

2020. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért gondoljátok sokan , hogy duma?
2020. jan. 19. 11:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha egy férfi tényleg sok nőt megkap, és érti is a dolgát akkor nem dicsekszik vele, nincs rá oka. Az mond állandóan nagyokat akinek csak a fantáziájában létezbek ezek a dolgok. Aki csak álmodozik róla. Aki elégedett a szexuális életével az nem pofázik hanem csinálja.
2020. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem dicsekedett a kalandjaival , tagadja . Én ” nyomoztam ” utána

Csak a farkaval es a szexualis ehsegevel dicsekszik

2020. jan. 19. 11:48
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
#9! Szokták mondani, hogy az öndicséret büdös!
2020. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!