Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemennétek szexkalandba egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek szexkalandba egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Aki az a tipus, hogy a legyet is röptében , hiába töltötte be a 49 et , nem hagy ki egyetlen kinálkozó lehetöséget sem .

Azzal kérkedik , hogy neki nagy és hangoztatja , hogy nagy az étvágya , szexuálisan és folyton ” éhes”

Tanitványai , kolléganöje , mind aktualisak , aki kicsit jobban nez ki , lehet 22 évvel fiatalabb , lehet vele hasonló korú is .

Azon gondolkodom , hogy vajon mit hagyok ki vele , es milyen élményt tudna nyújtani ?



2020. jan. 19. 10:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lehet
2020. jan. 19. 12:45
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Egy mindent tudó óriaskígyó tulajdonost valaki már rég fogságba ejtett volna. Egyébként is profi Casanova nem dicsekszik a méreteivel.
2020. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy FÉRFI nem így szerez meg egy nőt, hogy azzal dicsekszik mekkora farka van! De van aki a reklámoknak is bedől...

De ahogy mondják, ki kell próbálni és majd kiderül. Ha jó, akkor jó, ha csalódás, akkor tanulsz belőle.

2020. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt dolgom ilyen bevállalós pasival. Azt mondta, le fogja tépni a ruhámat és azonnal nekem fog esni. És hogy vonzom mint a mágnes. Meg felültet az asztalra. Aztán amikor a tettek mezejére kellett volna lépni, dobott. Kétszer is. Vagyis először dobott, másodjára meg csak eltűnt. Szerintem kettő tized másodperc alatt elsült volna. Mivel akkor tűnt el, amikor jeleztem neki, hogy nem komálom az orált, szerintem összerakta fejben, hogy nem fog tudni kompenzálni, ha idő előtt elmegy. Nem érdekelt volna az se, mert szerettem.
2020. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14 es 😅
2020. jan. 19. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!