Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok a párotokkal együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok a párotokkal együtt maszturbálni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Páromat nem érdekli a dolog, engem vonzana. De félre lépni nem akarok, így csak kamerán csinálnám. Igy viszont nincs csaj, aki bevállalja,csak szemtől szembe, mert szex jönne utána.
2020. jan. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer-egyszer belefèr egy kapcsolatba,akár lehet úgy is tekinteni rá mint szexuális változatosság..
2020. jan. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt rá példa, de szeretnénk kipróbálni, pl izgalmas lehet, hogy mondjuk én izgatom magam és barátnőm nem érhet sem hozzám sem magához, aztán fordítva ugyanígy.


vagy úgy hogy egymással szembefordulva, de csak magunkhoz érhetünk.

2020. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Roman00SA ***** válasza:
En szegyenlenem.
2020. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!