Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nálatok mi lehet az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok mi lehet az oka annak, ha nem kívánjátok a barátnőtöket már hosszú ideje?

Figyelt kérdés
Együtt éltek lassan 4 éve, nagyon szereted, ő is téged, de nem kívánod mégha a párod jelzi is feléd, hogy ő igen. És eleinte pedig, meg még pár hónappal ezelőtt is igényelted naponta, 2-3 naponta. De ha másnaposan reggel felkelsz szexelni kell (?!) Titkotok nincs egymás előtt, se neki, se neked. A barátnőd nem hízott, nem fogyott, te sem. Te 25 és 30 év közti vagy, ő 20 es 25 év közti. Veszekedtek, mint mindenki, néha kicsit többet is a kelleténél és "durvábban"(nem üt senki senkit). Munka problémák nincsenek egy ideje, ezáltal pénz se. Megbeszélüni sem nagyon tudom ezt veled és már igencsak zavar ez a helyzet. Mi az fene bajod van, de most komolyan, mire gondoljak? :) Igen, a saját történetem írtam le ilyen formában. Normális válaszokat előre is köszi! ^^

2020. jan. 20. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk a vadmacska átment tengeri csillagba.

Tömören ennyi.

Sajnos elég gyorsan pedig azt mondta hogy ő nem lesz ilyen.

Ez másoknál is így van?

2020. jan. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez jó. Amúgy itt nincs szó tengericsillagságról.
2020. jan. 20. 07:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Hihült a kapcsolat. Fel kell dobni. Csináljátok máshol a szexet, más pózban, lepd meg dolgokkal, stb. Pld extrém helyen, pld kocsiban leszopod.
2020. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem úgy írod hogy ez veled van ???
2020. jan. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez. Beszéltem már róla a barátomnak de nincs változás. 2hetente 1 szex maximum... ennél bőven többre lenne igényem. 29N
2020. jan. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 Úgy voltam vele, hogy így nem hat annyira laposnak és sablonnak az egész, meg így volt hozzá kedvem :D lapos és sablon így is, de a kedv megmaradt.
2020. jan. 20. 08:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Sablonossá válik.
2020. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Nalunk forditva. Ő bukna, jönne. De egy nem kivant terhesség becsusszant, hamarosan műtét es nem birja felfogni, hogy undorodom a terhesseg miatt a szextol, csoktol, allandoan rossz a kozerzetem, hányingerem van, szwdulok,
2020. jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Es kicsit role is mwgundorodtam. Sokszor visszautasitom a szexet. De nem birja megérteni, hogy nem marad igy örökre, de most nagyon rossz ami bennem van. Azzal vadol, hogy biztos megcsalom
2020. jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyhangusag, rutin.


Szerintem nem baj az, ha kevesebb a szex, mint az elejen. Idovel amugyis veszit a varazsabol. Ha heti egy kb megvan, akkor nincs nagy gaz. De az is lehet, hogy most ilyen fazisban van es majd visszater az etvagya. 26f

2020. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!