Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Melyik a rosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Melyik a rosszabb/jobb, ha egy pasinak hosszú a fitymája, vagy ha körül van metélve?

Figyelt kérdés

Nézegettem kérdéseket a körülmetéltségről, s a legtöbb nőnél mindegy, nem szempont hogy a férfi körül van e metélve.


Aztán kevesebben vannak azok akiket kifejezetten taszít a körülmetélt pénisz, s legalalábbis a kommentek alapján azok vannak a legkevesebben akiknek tetszik.


Férfi oldalról pedig sokan megbánták, mert érzéketlenebb lett a makkjuk, rosszabb a szex.


Nos, nekem hosszú a fitymám, előbőröm és például nyugalmiban elég visszataszító a péniszem.

Akinek van hozzá gyomra, az írja be a google képkeresőbe, hogy "long foreskin" esetleg még írja mellé, hogy penis, ha nem ad ki képet...


Egyébként nincs fityamszűkületem, ha áll a péniszem és egyszer hátrahúzom manuálisan a bőrt, akkor úgymarad, s ilyenkor már nem igazán különbözik egy átlagos pénisztől...


Eddig nem vagyok annyira tapasztalt szexuálisan, de nyugali állapotban még egy lány sem látta és így problémája sem volt vele.

Viszont egy kapcsolatban majd (még nem volt), szerintem ez elkerülhetetlen lesz.


Így dilemmában vagyok, hogy hagyjam ahogy van, esetleg metéltessem körül magam, vagy estleg nézzek utána a részleges körülmetélésnek... Utóbbiról még nem sokat tudok, nem tudom pl. hogy milyen esetekben szokás alkalmazni...



2020. jan. 15. 21:29
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Jött egy privát üzenet, amire itt válaszolok, mert a valódi nevemmel vagyok regisztrálva...

Nem vagyok szűz, nem tudom miért merült fel.

2020. jan. 15. 21:35
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Ne metéltesd.Sokkal jobban szeretem a bőröst.Azt élvezetes húzgálni le -fel.
2020. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
A körülmetélt nagyságrendekkel rosszabb.
2020. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is maradjon igy termeszetesen.


Lattam mar csunyan korulmeteltet is, az sem szep.


Forditott esetben gondolom te sem csinalnal nagy dolgot a kilogo kisajkakbol.

2020. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem fitymatúltengésem volt szűkülettel, metéltek. Jobb lett!
2020. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
63%

Nekem metélt van. Igényes és eddig minden lánynak tetszett.

26F

2020. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem inkabb gyomorsavtultengésed a metélt tésztától
2020. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd igy!! A metelt penisz szerintem nem szép és nekem nincsenek is jó élményeim a szexben vele
2020. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Ha nincs szervi oka a metélésnek, akkor a te döntésed megcsináltatod-e. A szex sem jobb, sem rosszabb nem lesz, csak végeztetsz magadon egy művi beavatkozást a semmiért.

Wazze' ha megy a szex akkor minek műteted magad??? Ha a párod szeret akkor szeretni fog akkor is amikor épp' nem álló cerkával döngeted.

2020. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Hát ez tipikusan olyan műtét lenne, aminek bazira semmi értelme nincs. Ki a büdös fenét érdekel, hogy lankadtan mekkora a bőr rajta? Oké, hogy a párod látja lankadtan is, de és? Ha használni kell, úgy is feláll. Nem tök mindegy akkor? De nyilván ha akarod, csináltasd meg.

Kb annyira tartom értelmes döntésnek, mint mikor egy csaj levágatja a kilógó kisajkait.

2020. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!