Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti szeretitek a reggeli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti szeretitek a reggeli kényeztetést, vagy nem mindenkinek jön ez be? L

Figyelt kérdés

Egyszer volt h egy pasival együtt aludtam. Este szexeltünk, és gondoltam reggel meglepem, és egy kis simogatással, orállal ébresztem.

Mikor simogattam azonnal felkelt, és mire az alsójához értem volna azonnal felugrott, és ki ment a mosdóba, meg el ment kávéért.


Én tettem akkor vmi rosszat? Vagy nem kellett volna "letámadnom"?

Azóta nem merek senkinél sem kezdeményezni. :(


2020. jan. 20. 20:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jó csináltad lehet hogy épp a pasid bal lábbal kelt !
2020. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Hellmano ***** válasza:
64%
Nyugodtan kezdeményezz, aki ilyent visszautasít az buta... nekem ez az egyik kedvencem, mikor erre ébredek!
2020. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Kifogtad az egyetlen idiotat
2020. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Nekem speciel jól esik az ilyen kedveskedés. :) szóval egy próbát megérne.
2020. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Mert annyi férfival voltál már azóta? nem gondolod, hogy mindenki más? Attól kell megkérdezned, mit szeret, akivel épp vagy. Kamukérdés valószínűleg.
2020. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Azt hozzá tenném, h a férfi nálam kicsit idősebb volt. Lehet h reggel nem volt erekciója, és nem akarta h ezt megtudjam?

De engem ez nem zavart volna.

2020. jan. 20. 20:29
 7/22 A kérdező kommentje:

#5

Egyáltalán nem voltam sok férfival. Ha lettem volna akk szted itt kérdezném, h a pasiknak bejön ez vagy sem?

Nem kamú, de senki se kérte h válaszolj!

2020. jan. 20. 20:31
 8/22 Hellmano ***** válasza:
24%
Ha nincs reggeli merevedés az már régen rossz! Ugyanis az valami betegség jele. Az egészséges férfi embernek áll a cerka reggel.
2020. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
#20.31 Te írtad, hogy azóta senkinél nem mersz kezdeményezni. Ez több férfit feltételez.
2020. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Egyből ébredés után nem, mert akkor minden bajom van: hugyoznom kell, kávéznom kell, ennem kell valamit, innom kell valamit, ki kell öblítenem a számat. Ha ezek lementek és visszabújtam az ágyba, persze jöhet. :)
2020. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!