Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reggeli kényeztetés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli kényeztetés?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok (sajna), de már nagyon szeretnék szexelni. És azért vagyok még szűz, mert nehezen ismerkedek a pasikkal. Na és a vágyam az lenne, hogy mondjuk közös alvás során bármikor, amikor megébred a partner, kezdjen el nekem dörgölőzni. Vagy simogatni, hogy mire felkelek, már teljesen nedves legyek. Fiúk, ti szerettek ilyesmit csinálni?

18/L



2019. nov. 28. 06:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, alap hogy simogatom a partnerem. Szeretem csinálni és szeretem érezni hogy egyre nevesebb lesz. Aztán kinyalom és a számba élvez.
2019. nov. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Uhhhum,szeretnék ha lenne partner 😍 Fôleg ha szûz még 😍😍
2019. nov. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Ezért jó h mesztelen alszunk. Van h ő ébreszt szopással.
2019. nov. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem tetszene :) szívesen keltek így egy csajszit 😉
2019. nov. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Minden reggel orgazmussal indul a napom! Nagyon tuti! 😉
2019. nov. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó módja a reggeli ébredésnek. És a napod is jól tud indulni. De a szüzesség elvesztését ha igy tervezed akkor valakit aki tapasztalt olyat válassz, nem baj ha idősebb. Mert egy olyan akinek nincs tapasztalata aztán 5-10 perc alatt végez nem lesz felemelő érzés. És a napod is elveszett lesz. Én hálát adok az égnek hogy egy idősebb nő vezetett bele a szexbe ,nem kellett benázni. És nem,nem kell ezen átesni senkinek sem.
2019. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Ezt szeretem csinálni, dédelgetessel ébreszteni, először nagyon finoman, aztán ahogy reagál rá kiderül hogy csak egy kis kedveskedés lesz belőle vagy puncinyalásos dugásos nagy hancúr.

Tea, coffee or me? :)

2019. nov. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze. Én férfi vagyok, és számtalanszor ébresztettem már a páromat így, hogy hátulról hozzádörgölőztem a fenekéhez, vagy simogattam neki óvatosan ott. Ő meg szintén többször ébresztett már engem szopással, az is jó. :D
2019. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szoktam így ébreszteni ha lánnyal alszom
2019. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy szeretek. Ráadásul a reggeli puncinak van egy jellegzetes jó illata számomra, szóval mégjobban izgat olyankor.
2019. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!