Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés az orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kökény02 kérdése:

Milyen érzés az orgazmus nélküli merevedés?

Figyelt kérdés
Lányként azon gondolkodtam, hogy vannak helyzetek, amikor gondolom hiába van merevedésetek mégsem oldható meg az orgazmus. Lehet buta kérdés, de fiúk, miután már nem áll a sátorfa, az milyen érzés? Mármint jár fájdalommal, vagy csak elmúlik a vággyal együtt?

2020. jan. 20. 20:27
 1/10 Hellmano ***** válasza:
92%
Hallod egész nap áll a cerka bármire, aki egészséges férfi, nem jár az semmilyen fájdalommal max. másnap reggelre jól teli lesz a zsák és üríteni kell na akkor kicsit sajognak a golyók élvezéskor :)
2020. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak elmúlik a vággyal együtt.

Nagyon extrém helyzetben ha sokáig áll, többször egymás után akkor később ettől a heréid fájhatnak(feszülő érzés) de ehhez tényleg sokat kellett álljál orgazmus nélkül. (vőlegénybetegségnek hívják)

2020. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak elmúlik. Sosem tapasztaltam semmilyen fájdalmat.
2020. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen kis random merevedések, meg ébredéskor ami van, annak nem sok hosszú távú hatása van, de ha mondjuk egy nő jól beizgat és utána valamiből kifolyólag nem tudok elmenni, na akkor rettenetesen tudok kínlódni, nekem görcsölnek a heréim, meg a hasam alja, ha sokáig nem tudok még üríteni, már ülni se tudok rendesen, annyira sajog, míg ki nem elégítenek.
2020. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Nincs semmilyen fájdalom,elmúlik a vággyal együtt.

Viszont ha napokig nincs időm üríteni,akkor azért tudok szenvedni:D

2020. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért ez felvet még egy kérdést. Hogy bírják azok akik pl vallási okból nemcsak, hogy nem szexelnek, de még maszturbálni sem maszturbálnak? Mármint ha pár nap után fáj egyeseknek, akkor nekik az házasságig...
2020. jan. 20. 20:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekbe inkább nem gondolok bele... Amugy egy idő után meg lehet szokni.(Azt pedig nem mondtam hogy pár nap után fáj,azért szenvedek mert állandóan merev a farkam és folyton csinálnám:D)
2020. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem fáj, sőt inkább kellemes érzés :) megjegyzem éjszaka többször is spontán megmerevedik, elernyed, ha fájna akkor felébrednél ugyebár. Neked fáj a p.ncid ha benedvesedik, de nem tudsz elélvezni? Na ugyi hogy nem.

Akik vallási vagy egyéb okból nem maszrubálnak, nem élnek nemi életet - aki hülye csinálja, az ő baja hogy kihagyja az egyik legjobb dolgot az életléből :)

2020. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%

Fél igazságokat irtak le.A saját pö..ket sem ismerik igazán,illetve a nemi müködésüket .

Talán a 2 s,aki a vőlegény betegségről irt,mondta az igazat,talán ő aki meg tapasztalta.

2020. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy aki egyszer rákap, hogy maszturbáljon, az utána sosem tud leállni. Viszont ha alapból nem vered minden nap, akkor sokkal jobb lesz a teherbírásod is. Amúgy szerintem mindenki kiveri neha, meg a katolikus papok is.
2020. jan. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!