Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, akiknek orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akiknek orgazmus problémája volt, mennyi időnek kellett eltelni míg elélveztél a párodtól?

Figyelt kérdés

Mióta együtt vagyok a párommal kb. 30-szor lefeküdtünk, nagyon szeretem és megbízom benne de sajnos még sosem sikerült elélvezni tőle. Nem tudom, hogy ez azért van mert nem tudok ellazulni, valami frusztrál, valamit rosszul csinálunk vagy az antidepinek amit szedek ez is lehet a mellékhatása, hogy nehezíti az orgazmusképességemet. Saját magamtól tudok egyedül elélvezni ha az ujjaimmal erősen izgatom a csiklóm körül. De szegény párom bármit csinál nyalhat, ujjazhat, dughat, akkor is nagyon élvezem, közel vagyok hozzá hogy elélvezzek de egyszerűen valami mindig visszatart.

Ő az első partnerem, első szerelmem, vele veszítettem el a szüzességemet is.



2020. jan. 21. 18:48
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
0%

Nem vagyok nő, de ugye ezt kommunikálod a párod fele is? Esetleg minimál irányítás, hogy mit hogy csináljon?


Az antidepi amúgy simán hazavághatja az egészet.

2020. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy nagyon nehéz elélveznem.
2020. jan. 21. 18:53
 3/7 anonim válasza:
100%
Próbáld ki azt, hogy mikor épp dug, te csinálod az izgatást magadnak, úgy ahogy egyedül is tennéd..Hidd el nem fogja zavarni, és ha bejön ( nekem is ez vált be először ) akkor oltári nagy orgazmusod lesz.. Sokkal jobb és intenzívebb, mint amikor egyedül vagy. 23/N
2020. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy nincs minden nőnek hüvelyi orgazmusa. Nagyon sok nő (sőt a többség) csak a csikló direkt, vagy indirekt ingerlésével tud eljutni a csúcsra.

Úgyhogy két dolgot tudnék javasolni: a párod csinálja pont úgy ahogy te magadnak, ne féljen közben se odanyúlni. A másik, hogy ne görcsölj rá! A szex nem stressz-, hanem örömforrás, csak engedd el magad és élvezd, az orgazmus meg majd jönni fog előbb-utóbb, ne akard mindenáron elérni, mert úgy nem lehet.

2020. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ 2-es és 3-as :)
2020. jan. 21. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak úgy tudtam elélvezésig maszturbálni, ha egy párnát lovagoltam meg. Egész pontosan a sarka volt, ami dörzsölt ott lent.


A párommal eleinte haverok voltunk, legjobb barátok. Egyszer ezt elmondtam neki.


Mégis csak az első szexet követő hónapban mertem előtte csinálni párnával :D prezentáltam neki a technikámat


Rámutatott, hogy neki is van egy párna-csücske ott lent :D


Eleinte boxerben csináltuk, később meztelenül, aztán lovaglópózban, miközben bennem volt.


Még most is csak úgy tudok elmenni, de próbálkozunk

2020. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De cuki :D
2020. jan. 21. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!