Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találhatok magamnak lányt ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok magamnak lányt ha szex közben kutyának képzelem magam?

Figyelt kérdés

Mármint csak úgy tudok jól szexelni egy lányal ha négykézláb járok meg ugatok,lihikelek meg ilyesmi.


És úgy is szexelek mint egy doberman kutya,harapom a lány nyakát meg minden.


Csak egyszer csináltam így lányal de azóta mindíg így akarom és a legtöbben nem értenek meg.


Így mennyi esélyem van a lányoknál?


25/f



2020. jan. 21. 22:22
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
A doberman izmos, erős de mégis elegáns férfias.
2020. jan. 21. 22:44
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Megérettünk a pusztulásra
2020. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen,talán a "bdsm lányok" között lesz olyan elvetemült aki szexelne egy magát dobermannak képzelő hü...furcsa gondolkodású egyénnel.

De ne ugy indítsd az ismerkedést,hogy:"Szia,én pisti vagyok,szex közben harapdáloma nyakad meg ugatok,esetleg a saját szromat is megszagolgatom,mint az igazi kutyák,dugunk?"

(Egyebként próbáltad már normálisan is a szexet?

Na és szakember hallott már a furcsa "fétisedről"?)

2020. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Nem bolond vagyok,csak így esik jól a szex.

Voltam már más lányokal,normákis szex is volt velük,de csak ha egy erős domináns állatias kutyaként élveztem igazán,mintha szabad lettem volna.

2020. jan. 21. 22:55
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ügyes vagy egyszer-egyszer bejátszhatod szerepjáték ötletnek.
2020. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha nem "kutyaként" csinálod úgy érzed hogy nem vagy szabad?:D

Amugy nem mondtam hogy bolond vagy(bár vannak kétségeim),csak azt mondom hogy jó lenne szakemberrel is beszélni erről,hogy mitől lehet,hogy mit lehetne tenni ellene,stb...

Mert akárhogy magyarázod nagyon nem normálisak a vágyaid...

2020. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

A lányok többsége arra vágyik hogy egy erős,izmos kitysszerű állat jól meg szekuálja őket,ez tény.


De hol vannak akik nyiltan beválalnák?

2020. jan. 21. 23:03
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, te vagy az?????

Egyszer volt egy pasi akivel azért szakítottam meg a kapcsolatot, mert amikor odakerült a sor megkért, hogy hadd legyen a “szexkutyám” és szólítsam is így. Annyira creepy volt, hogy faképnél hagytam. Elég para vagy.

2020. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
talán szerencsésebb lenne ha más fajtában találnál hasonlóságot,mondjuk labrador... egy doberman kissé ijesztő. képzelj el egy hirdetést! cuki labi várja szerető gazdiját! és jönnek a jelentkezők. persze nem árt ha elmész kozmetikushoz,vagy nem morogsz a postásra... szerintem nem lehetetlen gazdit találni,bár ha örömlányhoz fordulnál ,az is meglepődne.
2020. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fétised a ritkábbak közé tartozik. De mint mindig biztos van olyan nő akinek ez tetszik.

De az biztos hogy finoman kell adagolni és hogy előbb utóbb el kell mondani.


Amúgy szerintem csak fura de annyira ez nem vészes és amíg mind ketten élvezitek addig nyugodtan.

2020. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!