Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most ilyenkor mi legyen? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi legyen? Nem vagyok béna csak egy kis megtámogatást akarok szerezni.

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm már nem szűz fizikailag, de én lélekben annak tekintem. Úgy vesztette el hogy egy srác nagyon erőszakos volt vele, nem izgatta fel és fájt neki nagyon, meg szörnyű élmény volt neki. Ez 4 éve történt, és azóta nem volt senkivel,m ért szingli volt, és akkor ott megfogadta hogy csak akkor fog szexbe belemenni ha egy érzelmileg stabil kapcsolatban van, és már kialakult a kôlcsönös bizalom. Mi már rég itt tartunk, de nagyon fél! Nem meri elmondani mik a “fura” vágyai, nem meri megmutatni mit szeret, hogy szereti. Úgy fogná tok fel hogy szűz, agy annál is bonolultabb? Ti hogy vezetnètek be a szexbe? Leírnátok hogy ti pontosan hogyan is nyugtatnátok meg? Ti vetkőztetnétek le? Sok csókkal vagy hogy? Szívesen fogadok segítséget, nagyon izgulok, mert tényleg fél de bízik bennem és velem belemegy, szóval nem akarom hogy csalódjon...

2020. jan. 21. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen lassan és nem is szexelnék vele egyből, csak petting, simi, masszírozás, ilyesmik. Ráérsz, nem kell sietni :)


27F

2020. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen önmagának generáló problémás eseteket hagyni szoktam...
2020. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor marad a találgatás. Csinálsz valamit, és megkérdezed, hogy jó-eneki . Ha válaszol, szerencséd van, ha nem, akkor megpróbálod kitalálni. Kívéncsi vagyok, meddig bírod majd.
2020. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szexuálpszichológus.

Mindenképp kell beszélni egy szakértővel.

Lehetnek itt is jó ötletek. De mindenképpen kell szakember. Nem szükséges elcipelni a lányt.Elég magadat vinni.

2020. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És az segítene?
2020. jan. 21. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem pszichológus kell hanem egy türelmes önzetlen megértő es főleg figyelmes partner.

Nagyon kis léptekben haladva es nem erőltetni semmit. Először csak laza simogatás, csókok petting.

Ha már ő kér arra hogy rakd be neki akkor is csak nagyon lassan, figyelve a reakcióit és ha valamit nem élvez hagyd abba azonnal.

Ha türelmes vagy magatol alakul.persze sok sok együttlét után

2020. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem történt semmi mert megállít a fehérneműnél...most mit tegyek? Légyszi valaki segítene?
2020. febr. 1. 00:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kerdeseket kellene feltenni neki. Akar irasban. Valag penzert susogja el terapeutanak?

Pl. Undorodik-e a nemi szervtol altalaban, vagy tart tole. Buntudatot erez-e, mocskos, bunos dolognak erzi-e, ha elvezne.

Szerintem talan o sem merte vegiggondolni ezeket.

Szoval felterkepeznem elotte.

2020. febr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!