Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet hogy nèha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet hogy nèha fantàziàl ròlam? L

Figyelt kérdés
Van egy tanar, aki biztos tobb lanynak is bejon mert eleg karizmatikus, fiatal, jo fej meg ilyenek. Es a szitu az az hogy nem feltunoen, es probalja ugy intezni hogy ne vegyem eszre de lattam hogy sokszor vegigmert mar. (Mas is eszrevette). De abban is majdnem biztos vagyok hogy latja rajtam hogy tetszik o nekem. Szerintetek lehet hogy neha eszebe jutok "olyan" ertelemben?
2020. jan. 22. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez látni kellene téged. Lehet fura a fejed vagy a tested azért bámul. Vagy csak szeretne hamvas rózsaszín pinát a farkára a tanárbá. Kérdezd meg tőle mit akar!
2020. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen valószinüleg.


De ha ez bajod akkot örülj neki hogy nem ez a fazon fantáziál rólad: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Egyik sem nez ki furan, ebben nagyon biztos vagyok :D
2020. jan. 22. 00:11
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Na mutisd csak ide! :P :D
2020. jan. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Van egy rossz hírem... ha tényleg fiatal, jófej, karizmatikus (=jóképű, jó a dumája) akkor nem túl valószínű hogy egyedül alszik otthon és recskázgat diáklányokról fantáziáva, hanem inkább élőben űzi a szexet.

Az hogy bejön neked pontosan tudja - ahogy a többi osztálytársadon is észreveszi. Ja hogy megnéz? Miért ne, azt szabad :) tenni viszont - mégha szándékában is állna - a banketting nem fog semmit. Úgyhogy két ábrándozás között szerintem azért vedd észre azt is, ha a korodbélieknek tetszel, legalább "gyakorolsz" és jól érzed magad addig is amíg eljön a bankett :)

2020. jan. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: egy tanárnak ez mindennapos helyzet. Jó csajok vannak egy iskolában és a tanár is férfi. Tudom, mert én is az vagyok.

Az hogy végigmérjük a csajt, még ha kevésbé feltűnően is mint egy strandon az azért van mert ti lányok azért tesztek is róla, hogy észrevegyünk titeket. De azért azt tudd hogy továbblépni nem szokás. Iskola az iskola. Te egy diák vagy. S talán még csak 15-16 körüli, de ha 18-19 akkor is egy diák vagy.

Az, hogy te mit lépsz a dologért az egy másik kérdést. Én most negyven múltam már így gondolhatod, hogy közel húsz éve ezen a pályán láttam ezt-azt. Ez idő alatt 3 csaj volt aki be is próbálkozott nálam, de nem volt semmi, mert tudod... az egy iskola. Nekem nem kell hírverés mert ez nem marad titokban. Úgy is elmondanád egy barátnődnek ő meg a haveroknak és indul a pletyka.

Az már egy más kérdés, hogy a ballagása után is megkeresett vagy 2 évvel egy csaj a háromból egy nyáron. De szerintem te nem akarsz várni ennyit. S szerintem a tanárod meg nem fog téged megdugni szerelmesen. Szóval engedd el ezt a történetet.

42f

2020. jan. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de az is lehet hogy a barátnődről fantáziál, vagy egy másik jobb csajról a suliban.
2020. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!