Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Schobert Norbi nyilatkozatán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Schobert Norbi nyilatkozatán nem a férfiaknak kellene felháborodni? Hiszn azt állítja rólunk hogy csak a vékony csajok izgatnak fel minket.

Figyelt kérdés
25F
2020. jan. 22. 11:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Ma estig még háborodjon fel mindenki, de utána engedjük el végre a témát! Miért kell foglalkozni egy jelentéktelen ember kijelentéseivel?
2020. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Noren1989 ***** válasza:
22%
Apa, kezdődddddiiiiikkkkkk.
2020. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
41%

És nem a vékony csajok izgatnak fel benneteket?

Egy nő vagy legyen vékony mint a nádszál vagy megengedett a húsosság feltéve ha begy is társul hozzá, a többiekre meg fanyalogtok.

2020. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Fel vagyok háborodva, engem a vékony de FORMÁS csajok izgatnak, a dagik továbbra sem!!
2020. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
18%

Először is tegyünk valamit tisztába! Az, hogy kit milyen testalkat izgat fel, az egyéni beállítódás kérdése... ez történet nem arról szólt!! Ez a történet arról szólt, hogy ha jelentősen meghízik egy nő a terhesség után a korábbi testalkatához képest, és szerintem ez sok esetben valóban így van, az nem ideális a párkapcsolat szempontjából...

Hozzáteszem a férfiakra is igaz lehet ez ugyanúgy!!

De tényleg vegyünk egy példát: ha te vékonyan ismerted meg a feleségedet, vagy a férjedet, és azt a testalkatot kedveled, és nyilván ezért is és ilyennek

szereted, akkor bizonyára nem tetszene neked, hogyha 25 kilóval több lenne három év múlva, vagy ha te duci csajokat szereted, és úgy szerettél bele a párodba, akkor mit szólnál ahhoz, ha pár év múlva harminc negyven kilóval kevesebb lenne, és lógna rajta a bőr??

2020. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem egy jó alakhoz testi adottságok is kellenek, legyen az férfi v nő.

Eléggé lekezelően beszél egyes YouTube felvételeken, tagnap néztem éppen.

De ha én tudok szánni 20- 40 percet / nap a tornára , akkor bárki tud. Minden nap mást csinálok, lapos has, feszes popsi, fit body :) ennyi. Tényleg jobb a szex ha külsőre mindkettő fel tökéletesen szexi.

2020. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Tök lényegtelen hogy kit milyen nő izgat fel. Nem ez volt a mondanivalójanak a lényege. A lényeg ettől sokkal sunyibb!

Ez a fickó akkora reklámot csinált magának, ami kb évek óta nem volt senkinek. Megkajálta mindeni! A negatív reklám is reklám. Elérte amit akart, az egész ország róla beszél. Így is nyerni fog vele. ;)

2020. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
44%
Nóóbinak igaza van. Elképesztő mennyiségű női tehén van Magyarországon.
2020. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%

A férfiak a vékony, formás mellű, optimális csípő-derék arányokkal rendelkező csajszikra izgulnak fel csak igazán.


MINDEN MÁS SZÁNALMAS KOMPROMISSZUM CSUPÁN.

2020. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%

Egy vékony nő ugyan olyan!

Kinek kell a girhes is akár?

2020. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!