Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak előnytelen külsejű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak előnytelen külsejű nőknek jön be a 13 cm-es pénisz és az alatti?

Figyelt kérdés

Kár is cicababáknál próbálkoznom? :(

F/27



2020. jan. 9. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Az előnytelen külsejű nőknek sem. Rondább férfiaknál talán van esélyed.
2020. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Az én barátnőm jó csaj, és nekem kisebb. Cicababa alatt nem tudom, mit értesz.
2020. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
90%
Neked nem a méreteddel lesz a legnagyobb gondod, hanem az eszeddel.
2020. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Most komolyan, egy átlag ember meg sem tudná mutatni mennyi 1 méter, 3 deciméter vagy 13 centi. Ha nyalsz/dugsz egy csajt te sem méricskéled hitelesített lézeres műszerrel a csillóját vagy mellbimbóját. A te farkadat sem fogják lemérni, hogy 15, 13 vagy csak 12.87 centi-e. Egy nőt se dugott még senki se meg azzal a dumával, hogy "bébi nekem 15+ os farkam van". Nem olyan egyszerű egy nőt felszedni, hogy kinyögsz sgy számot és már tolhatod is tövig.

Vagy ha egy nő nem úgy megy oda, hogy mond egy mellbőség + kosárméret kombót, szóba se állsz vele?

2020. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
*csiklót akartam mondani 🤣😂
2020. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Az előnytelen külsejű nőknek ugyanaz jön be mint az előnyös külsejű "cicabábknak" - a normális, értelmes, figyelmes pasi aki nem szenved kisebbségi komplexusoktól és nem picsog mint egy kisgyerek.

Rá van írva a homlokodra a méreted? Először juss el az ágyig - ott meg tanuld meg használni amid van. Nem a méret számít, hanem a pénisz "gazdája".

2020. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is ekkora van,de vastag, az jobban számít. Eddigi partnereimnek tökéletes volt..
2020. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha mereven nyolc centi legalább van,gond egy szál se. Nagyon későn érő típus voltam,ami a méretemet illeti. Az első nő az életemben pont kiskuki rajongó volt,és véletlenül sem volt egy kicsit sem csúnya.

Jó ideig úgy csajoztam ,hogyha a méretemet kérdezték: küldtem egy olyan képet ahol 120 kiló fölött vagyok és fél órát úsztam a jeges tóban. A siker bőven 50% felett volt, holott nagyon válogatós vagyok.

Biztosan lesznek mindig hurrogók,de akit a centik érdekelnek; soha nem lesz jó az ágyban. Azt meg te sem szeretnéd 😉

2020. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Még egy pasi, aki azt hiszi, hogy a nők vonalzóval járnak...
2020. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted ismerkedésnél vagy szex előtt vonalzoval jarkalunk?

Nem vagyok előnytelen külsejű nő, nekem mégis jó lenne ez a méret.

2020. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!