Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm folyton csiklandoz és ez zavar?

Figyelt kérdés

Egy ideig még poén volt, előjátéknak is elmegy egyszer-egyszer de utánaolvastam és ez nála bizonyára csikifétis lesz.

Beszéltem már vele erről de nem vette komolyan, hogy én ezt nem élvezem... megbántani nem akarom, de nem bírom, iszonyúan csikis vagyok és ezt ő is tudja. Annyi a válasza, hogy adjam vissza neki...


Tudtok adni tanácsot?


4 hónapja vagyunk egyébként együtt.


20/F



2020. jan. 23. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Rugd ki "véletlen" a fogát.
2020. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak azt tudom javasolni hogy ülj le vele és komolyan beszélj róla hogy téged ez nagyon zavar stb. Ha értepmes a lány fel fogja. :)


21/N

2020. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Leültök és megbeszéled vele.
2020. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 thinktank ***** válasza:
100%

Hát lehet, hogy mivel nevetsz, azt hiszi, hogy tényleg élvezed.


Ülj le, és beszéld meg vele komolyan.


Ha nem használ, akkor legközelebb, amikor csinálja, akkor kelj fel az ágyból, öltözz fel, és menj ki a szobából.


Ha ekkor se érti, akkor szakits vele

2020. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

A csikifétisesek inkább kapni szeretik mint adni. A barátnőd csak játszik, ha akkor is csinálja amikor neked nem jó akkor enyhén dominálni akar, élvezi hogy neked nem jó de megteheti.

Ha nem vagy szubmisszív hajlamú akkor pont azt csináld amit a fentiekben leírtak, legyél férfi!

2020. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell valaszolnotok neki, kamukerdes. Ismerem a kerdezot. Csak meg tobb csikifetises embert keres.
2020. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Összekeversz valakivel barátom. Viszonylag új vagyok az oldalon. Nagyjából 10 kérdést írtam ki eddig, és egyik sem volt még ezzel kapcsolatos. Honnan tudod ki vagyok, ha még a felhasználónevemet sem látod?
2020. jan. 23. 15:13
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Légy önző, használd ki a helyzetet! Nyugodtan éld ki rajta minden szexuális vágyadat kérdés nélkül, ő kezdte! Nyugodtan seggbe baszhatod, az arcára élvezhetsz, stb..
2020. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
75%
esetleg elküldöd az elérhetőségét? :D
2020. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Én nem vagyok csikifétises srác, de vonzódom én is a csikizéshez, oda vissza is... Kicsit irigyellek xd


Na de hogy értelmes választ is kapj:

Ha én lennék a helyzetedben akkor nyilván le kell vele ülni őszintén beszélni.

Ha szeret téged és értelmes akkor meg fogja érteni. Próbáld vele megértetni hogy ezt nem élvezed.

Mondj neki ilyen hasonlót, hogy ha ő nem élvezné és te folyamatosan csinálnád neki hogyan reagálna meg hogy ő örülne e neki.

Az is lehet hogy nem fétise van, csak szimplán élvezi. Elvégre a csiklandozás az egyik leghatékonyabb kimutatása annak hogy szeretünk valakit.

Mi is csiklandoztuk egymást a volt barátnőmmel, de csak így hébe-hóba. Aranyos volt ahogy nevetett én azt szerettem :)

Valahogy vedd rá magad és beszélgessetek el a témáról... Lehet hogy teljesen jól jöttök ki az egészből :)

Hajrá!

19F

2020. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!