Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket zavar ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha a pasitok gyakran ér hozzátok?

Figyelt kérdés

Nem csak szexuális céllal, pl megsimogatja a válladat, gyakran ad puszit a nyakadba, hátulról átölel és eltakarja a szemeidet és közben a füledbe súg valamit, játékosan rácsap a fenekedre, megmarkolja a combod, rajzol valamit a hasadra, megnyomja a nózid :D

Szóval ilyen kis semmiségek..



2020. jan. 22. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kis semmiségek:D

Ezek pont nem "ilyen kis semmiségek".

Ezek jelentik a valódi megbecsülést, a szeretetet, egyben a szerelmet is.

2020. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Zavar? Az zavarna ha ezeket nem tenne.
2020. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ejjha. Azt gondoltam egy lánynak ez lehet sok lenne. :)

Szóval, ezeknek a dolgoknak tényleg jelzésértéke van, ahogy az első is írja?

2020. jan. 22. 15:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne zavaró ha nem csinálna ilyet! Az érintés minden kapcsolatban fontos, az összetartozást erősíti - nem csak akkor kell hozzáérni a párodhoz amikor d.ni kell, hanem folyamatosan nap mint nap éreztetni hogy szereted.
2020. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Ezekre eléggé irritálnának. Férfit akarok, nem valami kamasz fiút.
2020. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek baromira fontosak. Ezektől érzem azt, hogy szeret, kíván. Az előző partnerem nem ilyen volt, marhára zavart is.
2020. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont hogy örülnék neki. De sajnos a barátom nem ilyen.
2020. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg mindennap csinálnám, de a barátnőm elhajt. :D
2020. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
számomra zavaró volna, nem vagyunk egyformák. a legjobb ha megkérded erről az adott lányt, ő hogyan áll hozzá?
2020. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy fura vagyok de ki nem állhatom ezeket. Azt főleg utálom amikor mondjuk főzök, az éles késsel vágom a hagymát, sír a szemem erre jön a férjem és ráhúz a seggemre. Vagy mennék valahova és megmarkol, hogy majdnem elesek. Legyek én a grincs de herótom van ezektől. Nálam nem ez a szerelem jele. Este szeretek összebújni és a gyengéd érintéseket is szívesen veszem de a durvaság irritál és a helye is megvan ezeknek (pl ne késezés közben csapkodjon).
2020. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!