Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiként jelent valamit, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként jelent valamit, ha egy lány nektek "ajándékozza" a szüzességét? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

2020. jan. 23. 11:52
1 2
 1/11 StevenUp ***** válasza:
100%
Kedves gesztus
2020. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
A lány jelent "valamit" sőt nagyon is sokat, az hogy a bizalmába fogad, hogy ágyba bújik vele az ember - főleg azért mert szűz lányokkal fiatal korábban van az ember, olyannal akit szeret.
2020. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Én nagyon örülnék neki.

Sajnos még soha senkitől nem kaptam ilyen ajándékot. :(

2020. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Még nőként is úgy gondolom túl van értékelve ez a szűzzeség dolog. Szerintem nem nagy űgy xd annó én is úgy voltam vele hogy hűha nagy dolog de am nem xd


21L

2020. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Túlértékelt a szűzesség, de igenis értékelendő ha valaki neked adja.


25F

2020. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A párommal akivel két éve együtt vagyok már, neki én voltam az első.

Elterveztünk mindent,hogy ilyen romantikusan meg úgy... aztán egy csúszkázás közben megtörtént. Igazából azt gondolom, ha bejött volna és olyan romantikusan vesztette volna el velem, akkor lehet nagyobb lelki értéket képviselne. Viszont így kicsit kevésbé.

23F

2020. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Nekem már sok lány adta ide volt kainek fontos és volt aki csak tul akart esni rajta. Számomra jól eső érzés, hogy vagyok az 1. neki ;)
2020. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Megtisztelő a bizalma! Nekem sokat jelentene.
2020. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagy örömnek,és megtiszteltetésnek venném.

Fejér megye 35 178/80

2020. jan. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális életem hajnalán örültem az ilyen gesztusnak. Később felelősségnek éreztem, még később pedig már ódzkodtam tőle. Egy szűz lány nem azért van velem, mert engem VÁLASZTOTT (hisz választani csak több opcióból lehet), hanem mert ezt dobta a gép. Nem azért van velem, mert én vagyok a legjobb, hanem azért, mert nincs viszonyítási alapja. Nevezzétek ezt akár becsvágynak, de nekem ez kevés egy párkapcsolathoz.
2020. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!