Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A schobert-felvetés kapcsán:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A schobert-felvetés kapcsán: férfiak, ti meg tudtok kívánni egy nőt puszta szeretetből?

Figyelt kérdés
Tegyük most félre a “guru” sértő megfogalmazásait (a nők cseszik el, döngő léptek, stb), de a kérdésfeltevés jogos: létrejöhet szexuális vàgy vonzó külső nélkül, csupán szeretetből?

2020. jan. 23. 13:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

A kerdezo válasza:

Nálam pl ez nem működik. Szeretetből tudok babusgatni valakit, védelmezni, becsülni, de szexuálisan kívánni nem.

Ti?

F

2020. jan. 23. 13:16
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Szexuális vonzalom kell hozzá. Mindenkinek a családjában van nő, akit szeret, mégsem kívánja. Ez két külön dolog.
2020. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Erre nehéz igennel vagy nemmel válaszolni. Úgy mondanám,hogy volt már rá példa.
2020. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Ehhez annyit tudok mondani, hogy nem a +-10 ky szamit. Ha valaki szexi azt +10kg nem rontja el a szememben. De ha valaki vmiert nem jon be, akkor lehet akarmilyen tokeletes testzsirszazaleka, akkor se lesz szexibb. Egyszeruen a testfelepites, arányok, bőr, kezek, arc, genetika az ami vonzova teszi a nőt, nem a kilok ide vagy ida. Persze az extrem koverseg mar problemas, de most nem arrovan szo.
2020. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem... a szexuális vágy és a szeretet két különböző dolog. Egy jó, kiegyensúlyozott kapcsolatban viszont mindkettő egyaránt megvan.
2020. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Őszinte leszek. Nem!

Volt egy lány akit imádtam, nagyon szerettem. Olyan volt mintha a tesóm lett volna. De nem jött be külsőre kicsit sem és sosem kívántam meg, nem is tudtam volna. Ez lett a barátságunk veszte, ő belém szeretett, én viszont nem tudtam többet elképzelni vele.

Kell egy minimális tulajdonság ami megmozdít bennem valamit, egy arc, egy láb, fenék vagy bármi. Nyilván nem kell tökéletesnek lenni.

De ha semmi nincs, akkor nem megy nekem.

2020. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Schobert felvetése hogy emiatt válnak el h**yeség.

Szerinte akkor ha a párok meg öregednek mind váljanak el?(akkor se néznek majd ki úgy mint amikor össze jöttek) mert már mind a ketten olyanok mint a mazsolák??


Ha egy kapcsolatott tönkre tesz az ha az egyik fél elhizik akkor ott sokkal nagyobb bajok voltak annál mint az elhízás.


Egyébként meg. A feleségemben láttok egy pluszt amitől ő szebb és jobb számomra mint a többi nő.

(Ez elégnyálassan hangzik de máskép nem tudom leírni)

2020. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Van úgy, hogy egy-egy megkívánáshoz elég annyi, hogy lelki szerelem + punci.

(pontosabban: a lelki szerelem és annak megnyilvánulásai, mondjuk ölelgetés)

De kizárólag ilyen alkalmakból aligha fog összejönni a szenvedélyes, kielégítő szexuális élet.

2020. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

#7 Remélem, nem újdonság, hogy egy kapcsolatot tönkre tud tenni, ha az egyik félből elszáll a szexuális vonzalom.

Az öregkort felesleges ide keverni, az egészen más helyzettel, szemlélettel, érzésekkel jár.

2020. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Onnantól kezdve,hogy megszereltem: szépnek látom,és kívánom.
2020. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!