Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bele lehet valakibe szeretni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet valakibe szeretni puszta netes beszélgetés alatt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hiányzik,majd megörülök ha nem beszélünk,pedig a élőben csak egyszer beszéltünk,vonz mind lelkileg,mint testileg,normális ez?

2017. máj. 3. 00:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Bele. Pont ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Egyszer találkoztunk csak élőben, de nagyon szeretem.
2017. máj. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Igen, lehetséges ilyen.
2017. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
és ha ezt elmondanám neki mit sólna szerintetek?
2017. máj. 3. 00:46
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Én nagyon hosszasan elbeszélgettem itt 2 lánnyal is, 18 mind a 2, de barátnő típusok, ritka ma már az ilyen, sajnos már egyik se ír vissza, pedig imádtam velük beszélgetni.
2017. máj. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
én a való életből ismerem őt,egy helyen dolgozzunk is,bár más részlegen,ő is nagyon barátnő tipis,csak sajnos van valakije
2017. máj. 3. 04:42
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Akit én mondtam kettőt sportol és tornászik stb.
2017. máj. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem van pár érdekes sztorim. Tavaly nyáron
2017. máj. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
hallgatom
2017. máj. 3. 05:09
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem van pár érdekes sztorim. Tavaly nyáron feltettem itt egy kérdést. Szimplán barátkozni akartam, de jöttek a privát üzenetek. Két srác nagyon helyes volt és velük Facebookon folytattam a beszélgetést. Egymás ellentétei voltak. Az egyik bátor, szókimondó, keveset fecsegett, többet cselekedett, a másik visszafogottabb, jóval félénkebb, nagyon idegesített és kezdtem begolyózni tőle. Az első srác sem akart kapcsolatot, már a legelején tisztáztuk. Egy hónap barátkozás után összejöttünk, tehát amikor a másik megtudta, nagyon nehezen viselte és szomorkodott. Vele három hónapon keresztül nem beszélgettem, mondhatni teljesen eltűnt az életemből. Amikor újra elkezdtünk beszélgetni, már az első sráccal végetért a kapcsolatunk. Egy idő után jól is esett az idegesítő fecsegése, mert hiányzott. Karácsonykor - amikor még nem láttuk egymást személyesen - véletlenül elszólta magát, hogy szeret. Erre nem tudtam neki válaszolni, mivel nekem még a másik fiú járt az eszemben. Valentin napon találkoztunk először és akkor jöttünk össze. Ezzel a történettel arra szerettem volna neked rámutatni, hogy még ha van is valakije a lánynak, egy idő után szakíthatnak. Ha a lányt kimondottan az őrületbe kergeted, akkor is beléd szerethet. A másodiknak nyáron nem volt esélye, kedveltem mint barátot, de nem tetszett. Ő türelmesen várt és most is együtt vagyunk. Végül a kérdésedre is válaszolok, igen, bele lehet valakije szeretni puszta netes beszélgetés alatt. Elnézést kérek a #7 válaszomért. Véletlenül a válasz elküldésére kattintottam, mert félálomban írok.
2017. máj. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Abszolut de lehetséges..
2017. máj. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!